Co zyskujemy razem z abonamentem Xbox Live Gold?

Masz konsolę Xbox? W takim przypadku możesz poszerzyć jej funkcjonalność poprzez wykupienie specjalnego abonamentu Xbox Live Gold. Co dokładnie możemy zyskać razem z nim?

Xbox to szeroka gama możliwości – dzięki tej nowoczesnej konsoli możemy nie tylko grać w różne gry, ale również słuchać muzyki, oglądać różne filmy i seriale, komunikować się z przyjaciółmi i nieznajomymi.

Co oferuje nam Xbox Live Gold?

Razem z Xbox Live Gold możemy przede wszystkim grać w trybie wieloosobowym przez internet – to właśnie dlatego abonament wykupowany jest tak często. Możemy wtedy grać z w różne wieloosobowe gry, które niosą ze sobą wiele rozrywki.

Tryb multiplayer on-line to jednak jeszcze nie wszystko, co oferuje nam Xbox Live Gold. Ponadto wraz z nim możemy uzyskać dostęp do darmowych gier co miesiąc – w ten sposób zakup będzie mógł zwrócić się tak naprawdę od razu, ponieważ gry oferowane wraz abonamentem często przewyższają jego miesięczną wartość.

Oprócz tego Xbox Live Gold pozwala na korzystanie z obniżek w ramach Deals with Gold. Możemy uzyskać wtedy nawet do 50-75% zniżek na różnego rodzaju gry dostępne w sklepie internetowym Xbox.

Gdzie można wykupić abonament Xbox Live Gold?

Gdy chcemy zdecydować się na zakupienie abonamentu Xbox Live Gold, musimy przygotować się na dość duży wydatek.

Za 1 miesiąc abonamentu zapłacimy 29 złotych, za 3 miesiące – 79 złotych, za 12 miesięcy, czyli za cały rok – 249 złotych. Możemy jednak wykupić abonament taniej. Gdzie to możliwe? Przede wszystkim powinniśmy zajrzeć na różne serwisy internetowe, które prowadzą sprzedaż abonamentów. Możemy również znaleźć je na portalach aukcyjnych oraz na serwisach ogłoszeniowych. Wtedy kupujemy kod, który wprowadzamy do na swoje konto Xbox.

Zanim jednak zdecydujemy się na zakupienie abonamentu Xbox Live Gold w innym sklepie niż ten należący do Xbox – Windows, powinniśmy sprawdzić, czy jest on bezpieczny. Opinie możemy wyszukać już teraz on-line i przekonać się, czy zakupy będą odbywały się bez ryzyka. W przeciwnym przypadku możemy utracić pieniądze!