Zarabianie na sprzedaży produktów

Dodatkowy dochód to cel prawie każdej osoby. Nie jest on prosty do osiągnięcia ponieważ normalna praca i tak już zabiera zbyt wiele czasu. Dodatkowe zajęcia w końcu wiązałyby się z poświęceniem na nie dużej ilości czasu. Na szczęście są rozwiązania, w których bardziej liczy się Nasza kreatywność i wyjście z inicjatywą niż czas. Przykładem jest sprzedaż produktów codziennego użytku w modelu sprzedaży bezpośredniej.

Zostań konsultantką

Praca jako konsultantka czy konsultant to świetna możliwość rozwinięcia własnej osoby i usamodzielnienia się. W ten sposób przy praktycznie zerowym czasie możemy zarabiać miesięcznie kilkaset złotych. Ważne aby zostać konsultantką firmy, która w ofercie posiada produkty codziennego użytku. W ten sposób będziemy mogli dotrzeć z ofertą praktycznie do każdego, a Nasi najbliżsi chętnie kupią produkty w „Naszym sklepie”. Przykładem takiej firmy jest marka AVON, która przez swoją rozpoznawalność i szeroką ofertę stanowi świetną okazję do zarobku. Jak zostać konsultantką AVON? Nie jest to nic trudnego – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny w 2 minuty, a w ciągu następnych 12h czekać na weryfikację ze strony AVON. Praktycznie od momentu rejestracji konto powinniśmy mieć utworzone w ciągu zaledwie 1h.

Jak wygląda współpraca z AVON?

Warto wiedzieć, że współpraca jako konsultantka Avon nie niesie ze sobą żadnych obowiązków. Praktycznie możemy zarejestrować się w AVON i zupełnie nic nie zamówić. Po prostu w po roku czasu Nasze konto zostanie usunięte. Jeśli chodzi o same zarobki na sprzedaży to uwarunkowane one są od rabatów, które dostajemy. W sumie możemy otrzymać do 40% rabatu od cen katalogowych. Jednocześnie jako konsultantka mamy dostęp do specjalnych okazji i wyprzedaży dzięki czemu często zarobku na produkcie mogą być na poziomie nawet do 70%. Przed rejestracją w AVON warto przejrzeć całą ofertę i porównać ją z innymi firmami. Katalog AVON dostępny jest na stronie http://avon.zarejestrujemycie.pl/katalogi/, na której w prosty sposób przejrzymy całą ofertę i bieżącą kampanię w AVON.