Uwodzenie kobiet, a cechy charakteru

uwodzenieSztuka uwodzenia kobiet wcale nie jest tak banalną sprawą, jakby się wydawać mogło. Niektórym przychodzi to z łatwością, a innym nieco ciężej. Jakie więc cechy charakteru pomagają w tej kwestii? Czy jest jakaś instrukcja uwodzenia i lista cech, które mężczyzna powinien nabyć? Przyjrzyjmy się zatem cechom najbardziej pożądanym w kwestii uwodzenia kobiet i powszechnie znanego randkowania.

Przede wszystkim pewność siebie, z czym ma problem większość mężczyzn. Pewność siebie to zazwyczaj cecha nabyta, aczkolwiek osoby narzekające na pewność siebie i bycie śmiałym z pewnością mogą – a nawet powinny nad tym aspektem popracować. Pewność siebie przejawia się w wielu sytuacjach. Wykonanie pierwszego kroku, zaproszenie kobiety na randkę czy też śmiałość w wyrażanych uczuciach. Kobiety są perfekcyjnymi obserwatorami i od razu zauważą brak pewności u mężczyzny i brak śmiałości. Kobiety, mimo że coraz śmielsze potrzebują mężczyzny silniejszego od nich samych.

Bycie dżentelmenem i zachowywanie się w sposób uprzejmy i grzeczny również odgrywa niesamowitą rolę w każdej relacji damsko męskiej. Nie jest to staromodny zwyczaj, który już dawno wyszedł z mody. Jest to okazanie szacunku kobiecie i jednocześnie pokazanie, że jest ona dla mężczyzny na tyle ważna, by dołożyć wszelkich starań. Otwieranie przed kobietą drzwi, podarowanie kwiatów, miły komplement – to naprawdę dużo nie kosztuje, a potrafi sprawić ogromną radość kobiecie.

Kobiety lubią mężczyzn spontanicznych, potrafiących zaskoczyć w najróżniejszych sytuacjach. W związku z mężczyzną, który ma ogromne poczucie humoru kobieta na nudę nigdy narzekać nie będzie. Mężczyzna więc powinien dołożyć wszelkich starań, by zapewnić odrobinę spontaniczności i zaskoczenia w związku. Nudni i mało spontaniczni mężczyźni nie są jednymi z tych, którzy cieszą się dużym powodzeniem u kobiet. Oczywiście z tym poczuciem humoru też nie należy przesadzać – co za dużo, to nie zdrowo.

Wyczucie taktu przede wszystkim. Kiedy jest smutna – należy ją przytulić, pocieszyć, zapytać się co się stało zamiast opowiadania głupich dowcipów. Zachowanie taktu to innymi słowy wiedza, co w jakim momencie zrobić i powiedzieć. Jest to niesamowicie ważne w kwestii zarówno uwodzenia jak i normalnego, zdrowego związku.

W kwestii uwodzenia kobiet z pewnością pomoże cecha charakteru jaką jest szarmanckość. Szarmancki mężczyzna to taki, który oznacza się wyszukaną grzecznością wobec kobiety. Na bycie szarmanckim składa się grzeczność, taktowność i uprzejmość.

Jak więc widać kwestia uwodzenia kobiet wcale nie jest taka prosta jakby się wydawało, a czasami kwestie niezupełnie istotne dla mężczyzn okazują się być szalenie ważnymi. Oczywiście nie istnieje instrukcja zachowywana się na randce czy tez postępowania z kobietami. Każda kobieta jest inna, każdy mężczyzna ma inną osobowość i każdy człowiek ma inne wymagania. Natomiast powyżej opisane cechy charakteru są jednymi z tych, które najtrafniej opisują sztukę uwodzenia.

Brak Ci pewności siebie i chciałbyś poznać techniki uwodzenia kobiet? Czas na zmiany.