Urodziny dziecka – propozycje prezentów

Urodziny dziecka obchodzimy tylko raz do roku, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby ten dzień był dla niego wyjątkowy i niezapomniany. Przygotowanie przyjęcia urodzinowego i zaproszenie najbliższych to z całą pewnością będzie dla niego największa radość, jednak nie zapominajmy o tym, że maluch na pewno ucieszy się z prezentu, jaki tego dnia dla niego przygotujemy. Wiadomo, że rodzice najchętniej podarowaliby swojemu maluchowi praktyczny upominek, niemniej jednak nie można zapomnieć o tym, że radość dziecka będzie największa, gdy podarujemy mu zabawkę. Sprawdź co dzisiaj jest na czasie i co na pewno zadowoli każdego milusińskiego.

Zabawki interaktywne do nauki i zabawy

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko uczyło się przez zabawę to musisz przetestować zabawki elektroniczne, które łączą w sobie te dwie cechy. Wybór powinien być uzależniony przede wszystkim od wieku dziecka. Dla maluchów sprawdzą się interaktywne zabawki firmy Fischer Price, Madej czy LEANToys. Dzięki nim będzie spędzało kreatywnie czas, ponieważ oprócz zabawy będzie przyswajało nowe słówka, kolory czy będzie uczyło się nazw zwierząt. Bez wątpienia będzie to dużo przyjemniejsza tradycyjna nauka z książek. Dla starszych dzieci strzałem w dziesiątkę będzie natomiast smartwacht czy inny elektroniczny gadżet. Wybór konkretnej zabawki będzie również uzależniony od naszego budżetu, w ofertach sklepów internetowych można znaleźć zarówno tańsze artykuły oraz takie, na które trzeba będzie przeznaczyć około 500 zł.

Fani Star Wars na pewno ucieszą się z kolejnej zabawki z tej serii

Jeśli wiesz, że Twoje dziecko ma bzika na punkcie Star Wars to zakup prezentu będzie zdecydowanie łatwiejszy. Czasami wydaje się, że lepiej byłoby kupić dziecku coś przydatnego i praktycznego. Warto jednak pamiętać, że urodziny to jeden dzień w roku, więc należy zrobić wszystko, aby na twarzy malucha pojawił się uśmiech. Jeśli wiesz, że wywołają go figurki Star Wars LEGO to zdecyduj się na nie, a książkę kupisz dziecku przy innej okazji. Podczas zakupu warto zrobić wstępny rekonesans i dowiedzieć się jakich bohaterów ma już w swojej kolekcji. Możliwe, że ma już Yodę, Leilę czy Skywalkera.

Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie wie co lubi to masz szerokie pole do popisu

Rodzice niemowlaków mają nieco łatwiejsze zadanie, albowiem ich pociecha jeszcze nie umie wyrazić własnego zdania. Nie chodzi tutaj oczywiście o to, aby rezygnować z kupna prezentu urodzinowego, bo każde dziecko na niego zasługuje. Niemniej jednak w takim przypadku można zdecydować się zarówno na zabawkę interaktywną, matę edukacyjną czy karuzelę do łóżeczka. O wiele więcej pomysłów i inspiracji znajdziesz w sklepie internetowym hulahop.pl, gdzie warto zajrzeć przed dokonaniem zakupu.