Ubranka dla dziewczynki na jesień i zimę – co powinno znaleźć się w szafie małej fanki mody?

Lato pozostało już tylko miłym wspomnieniem, a wraz z jego końcem minęła pora na lżejsze ubrania. Warto więc zaopatrzyć szafę naszego dziecka w odpowiednie ciuszki. Nie powinno zabraknąć w nich m.in. ciepłych nakryć głowy oraz odzieży wierzchniej. Oczywiście nie wolno zapomnieć, by nowe ciuszki były nie tylko ciepłe i wygodne, ale też stylowe. Poniżej kilka idealnych propozycji ubranek na jesień i zimę idealnych dla dziewczynek.

Czapki i chusty

Podstawą ubioru jesiennego i zimowego, nie tylko w modzie dziecięcej, są oczywiście czapki i chusty. Skutecznie chronią one przed chłodem oraz szalejącym w tym czasie wiatrem. Odpowiednie nakrycie na głowę i uszy to jeden z najprostszych sposobów na uchronienie się przed przeziębieniem lub przewianiem. Podobnie sprawa ma się z chustami, które stanowią ochronę szyi. Najlepiej, gdy oba te elementy stanowią komplet. Czapki i chusty dla dziewczynek, wykonane z tego samego materiału i w tych samych wzorach będą doskonale się prezentować i sprawią, że każda mała modnisia szybko przekona się do nowych elementów swojej garderoby.

Opaski

Jesienią zdarzają się nieco cieplejsze dni, w czasie których czapki są zupełnie niepotrzebne. Aby jednak uchronić dziecko przed zdradliwym wiatrem i ewentualnym przeziębieniem, można zdecydować się na ochronę w postaci ślicznej opaski. Ta stanowić będzie nie tylko element jesiennego outfitu, ale wręcz można potraktować ją jako piękną ozdobę. Opaski dla dziewczynek to jeden z tych dodatków, których w szafie nigdy za wiele. Szczególnie jeśli są to oryginalne i ręcznie robione produkty.

Kurtka

Trudno wyobrazić sobie jesień i zimę bez ciepłej kurtki lub płaszcza. Tu wybór jest naprawdę ogromny – od puchowych i grubych modeli idealnych na mrozy, po nieco bardziej stylowe płaszczyki, które sprawdzą się w słoneczne dni. Najlepiej, gdy w szafie małej fanki mody znajdą się okrycia na każdą możliwą pogodę. Warto też pamiętać o rękawiczkach! Nie tylko chronią one dłonie, ale też stanowią nieodłączny element jesienno-zimowej kreacji.

Kardigany

Masz dość już zwykłych sweterków lub bluz? W takim razie zadbaj o to, by w szafie Twojego dziecka znalazły się modne kardigany. Są one prawdziwym krzykiem mody ostatnich sezonów! Kardigany dla dziewczynek powinny być w żywych i atrakcyjnych kolorach, a także muszą odpowiednio chronić przed zimnem. Warto też zwrócić uwagę na ich funkcjonalność. Kardigan nie powinien być wykonany ze sztucznego i niemiłego w dotyku materiału. W przeciwnym razie żadne dziecko nie będzie chciało w nim chodzić!

One thought on “Ubranka dla dziewczynki na jesień i zimę – co powinno znaleźć się w szafie małej fanki mody?”

  1. Basia says:

    W szafie każdego malucha – zarówno tego młodszego, jak i starszego, powinny znaleźć się także body. To świetny sposób na bieliznę, która będzie chroniła dziecko przed zimnem 🙂

Comments are closed.