Torba płócienna nie tylko na plażę

Lekka i wygodna torba płócienna kojarzy się przede wszystkim z wakacyjnym relaksem na plaży. Wykonana z lekkiego, ekologicznego materiału, jakim jest naturalne płótno, zapewnia wygodę i komfort użytkowania

Lekka i wygodna torba płócienna kojarzy się przede wszystkim z wakacyjnym relaksem na plaży. Wykonana z lekkiego, ekologicznego materiału, jakim jest naturalne płótno, zapewnia wygodę  i komfort użytkowania.

Torba płócienna, w przeciwieństwie do modeli bawełnianych lub lnianych, jest mniej wytrzymała, nie mniej jednak prezentuje się równie imponująco, a przy odpowiednim użytkowaniu z całą pewnością posłuży dłużej niż jeden sezon.

 

Wygoda w każdej sytuacji

 

Torby płócienne od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem – w dużej mierze wynika to z faktu, że są one lekkie i wygodne w użytkowaniu. Znaczący wzrost osób korzystających z tego rozwiązania można zauważyć w okresie letnim.

Lekkie torby płócienne idealnie współgrają z przewiewną sukienką i delikatnymi sandałkami, podkreślając styl i indywidualizm kobiety. Większość osób korzysta z przedmiotowych rozwiązań przede wszystkim podczas wycieczek za miasto lub plażowania, warto jednak pamiętać, że dobrze dobrana torba płócienna idealnie sprawdzi się podczas wyjścia do kina, spotkania z przyjaciółmi, a nawet jako efektowna alternatywa torby lub miejskiego plecaka do pracy.

Godny podkreślenia jest fakt, że modele wykonane z najwyższej jakości płótna umożliwiają bezpieczny transport firmowego laptopa lub dokumentów, śmiało można więc skorzystać z tej alternatywy, łącząc przysłowiowe przyjemne z pożytecznym.

Do niedawna torby płócienne dostępne były przede wszystkim w postaci modeli otwartych – niestety, rozwiązania te stanowiły łakomy kąsek dla kieszonkowców.

Wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych użytkowników, producenci płóciennych toreb wprowadzili na rynek modele zapinane na zamek błyskawiczny lub rzepy, dopełnione dodatkowo praktycznymi kieszeniami – zewnętrznymi i wewnętrznymi.

 

Jednobarwne i zdobione

 

Równie imponująco prezentuje się strona estetyczna – torby płócienne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, wśród propozycji znaleźć można zarówno modele jednobarwne, jak i efektownie zdobione, dostępne są także torby z nadrukiem.

Wybór konkretnej to przede wszystkim kwestia indywidualnego gustu, zarówno pod względem stricte funkcjonalnym, jak i estetycznym, większość osób zwraca jednak uwagę na to, aby torba płócienna współgrała z indywidualnym stylem danej osoby, stanowiąc efektowne dopełnienie letniej stylizacji.

Reasumując, śmiało można stwierdzić, że torby płócienne, to efektowna i niebanalna alternatywa dla standardowych rozwiązań, łącząca przysłowiowe przyjemne z pożytecznym – wakacyjną lekkość, wygodę i funkcjonalność.

Tekst napisany przez designerów z shop.dwielewerece.com