Śpiworki na jesienno-zimowe spacery

Dużymi krokami zbliża się do nas sezon jesienno-zimowy. Czas przygotować naszego maluszka na chłodną aurę, aby spacery wciąż były dla niego przyjemnym doświadczeniem.

Naszą propozycją są śpiworki przeznaczone do wózków dziecięcych renomowanych marek Skip Hop, JJ Cole oraz Altabebe z oferty sklepu ByShop.pl.

Na pierwsze jesienne dni najbardziej odpowiednim będzie śpiworek JJ Cole. Dużą jego zaletą jest przyjemny w dotyku materiał. Warstwa cieplna dostosowana jest do jesiennej i zimowej aury, dzięki czemu nie przegrzejemy dziecka, a delikatnie wprowadzimy go w chłód, jaki od tej pory będzie nam coraz częściej towarzyszył. Śpiworek marki JJ Cole sprawdzi się świetnie przy maluchach, które zaczynają chodzić. Zimą takie dzieci i tak będą nosić grube ubrania więc bardzo gruby śpiworek nie byłby wcale dobrym rozwiązaniem.

 

 

Produkt Skip Hop to zupełnie nowa najbardziej optymalna propozycja, czyli jedna rzecz na każdą pogodę. Jej główną zaletą jest możliwość dopasowania do poziomu chłodu. Skip Hop został pomysłowo wyposażony w podpinkę. W zależności od temperatury panującej na zewnątrz, zostawiamy ją w domu lub dopinamy, szczególnie podczas mrozów. To zatem rozwiązanie uniwersalne, odpowiednie na cały sezon.

W ofercie śpiworków sklepu ByShop jest także coś, co docenią bardziej wymagający Klienci, którzy zawsze chcą być przygotowani na każdą ewentualność. Mowa tu o śpiworku producenta Altabebe. Spełnia on równocześnie kilka funkcji. Może być zarówno śpiworkiem oraz rozkładanym kocykiem. Został dodatkowo wyposażony także w odpinany kaptur. Jest przy tym niezwykle ciepły i z pewnością sprawdzi się w chwilach największego mrozu.

60c65ac2802495042ec6ed46f57b436c

Oferuje całą gamę rozmaitych kombinacji, ale także pełne bezpieczeństwo dziecka. Antypoślizgowy materiał zewnętrzny oraz specjalne tasiemki zapobiegną zsuwaniu się śpiworka z wózka.

Warto podkreślić, że bez względu na rodzaj posiadanego śpiworka, konieczność odbywa spacerów z dzieckiem, najlepiej w formie codziennych, niedługich wypraw, będzie dla niego krokiem do pełnego zdrowia. Nic nie hartuje organizmu bardziej, niż świeże powietrze. Częste spacery zapobiegną także alergiom mogącym się pojawić w przyszłości i ochronią dziecko przed chorobami wirusowymi. Pamiętajmy jednak, aby zapewnić im przy tym niezbędne ciepło.