Rozmowa z kobietami – jak je prowadzić?

concept-345541_640Rozmawiać każdy potrafi. Szkopuł jednak w tym, jak prowadzić rozmowę, by ta była efektywna. Najważniejszą tutaj kwestią jest pozbycie się wszelkich barier i nieśmiałości, które zdecydowanie nie pomogą w  efektywnej komunikacji.

Z problemem nieśmiałości oraz braku pewności siebie zmaga się wielu mężczyzn. Nie jest to jednak coś, czego nie możemy pokonać. ,,Chcieć to móc” – najlepiej sprawdzi się w tym przypadku. Zyskanie pewności siebie to przede wszystkim inwestycja w siebie, która szybko zwróci się z nawiązką. Zarówno w relacjach damsko – męskich jak i w życiu zawodowym.

Jak więc prowadzić rozmowy z kobietami? Zaznaczyć tutaj należy, że rozmowa oraz jej przebieg zależeć będzie od więzi łączącej dwoje ludzi oraz założony cel. Jeśli jest to kobieta, z którą wiążemy plany – z pewnością musimy obserwować. Dzięki obserwacji będziemy mogli wyciągnąć wnioski i zaobserwować, czego tak naprawdę kobieta od nas oczekuje. Ważne jest, by mówić to, co w danym momencie i sytuacji jest odpowiednie. Tutaj bardzo ważną kwestią będzie wyczucie taktu i umiejętność wyznaczania granic.

Za pomocą słów, tego w jaki sposób je wypowiadamy oraz wzroku możemy przekazać niesamowicie dużo informacji. Poprzez interesującą konwersację, grę słów, zabawne teksty sprawisz, że kobieta się Tobą seksualnie zainteresuje.

Kobieta w przeciwieństwie od mężczyzny nie ocenia po wyglądzie, ale po tym, jakie odczucia mężczyzna w niej obudził. Jeśli czuje się przy nim dobrze, podczas spotkania i rozmowy spędziła miłe chwile, to właśnie takie będzie mieć odczucia. Dlaczego mężczyźni mówią, że od spotkanej w klubie dziewczyny ciężko jest wyciągnąć numer telefonu? Dzieje się tak, bo zwyczajnie nie była zainteresowana rozmową. Gdyby była, to z pewnością dała by swój numer telefonu.

Rozmowa i jej przebieg to 70% sukcesu. Jeśli będzie ciekawa, interesująca – to zostanie zasiane pierwsze ziarnko znajomości, które o ile będzie pielęgnowane z zaangażowaniem zrodzi liczne owoce.

Czy teksty na podryw mogą zadziałać? Odwiedź www.uwodzenie.org i przekonaj się sam.