Program dla dentystów

Współcześnie w każdej dziedzinie życia postęp technologiczny jest obecny na każdym kroku. Niestety czasem brak nam umiejętności lub cierpliwości do opanowania wszystkich tak zawiłych technologii. W takiej sytuacji znaleźli się obecnie lekarze, którzy oprócz leczenia, czyli tego o czym się uczyli i co praktykowali muszą także opanować biegłą obsługę komputera, gdyż cyfryzacja naszego świata dosięgła także medycynę.

Lekarz musi leczyć i wspierać osoby chore, a kto wesprze lekarza? Obecnie dostępny i wszechstronny pomocnik lekarza to program dla dentystów pod nazwą dr100. 

               Wspomniany program pozwoli dentyście leczyć, a on zajmie się resztą. Dr100 to przede wszystkim przyjazny i intuicyjny interfejs. Menu jest bardzo czytelne przez co jego rozpracowanie nie zajmuje zbyt wiele czasu. Program został oparty na doświadczeniu wielu stomatologów, którzy potrafili docenić i ocenić każdą funkcję programu.

              Niepotrzebne są żadne szkolenia do obsługi tego jakże prosto skonstruowanego programu. Oczywiście istnieje możliwość przeszkolenia lekarza jak i jego personelu. 1 godzina jest wystarczająca do zapoznania się z obsługą programu. Dodatkową zaletą programu jest jego bieżąca aktualizacja, która pomaga w byciu na bieżąco.

              Warto podkreślić, że program jest dostępny online dzięki czemu można z niego skorzystać o dowolnej porze z dowolnego miejsca. Oczywiście program jest właściwie zabezpieczony poprzez szyfrowane połączenia – SSL, stały monitoring oraz kontrolowany dostęp.

               W program warto się zaopatrzyć, gdy jesteś lekarzem i właścicielem swojego gabinetu prywatnego, gdy twoją własnością jest mała lub średnia klinika stomatologiczna, a nawet gdy jesteś protetykiem lub ortodontą.

                Program oferuje takie funkcje jak interaktywny diagram zębowy(kompletne informacje o uzębieniu pacjenta), grafik pracy całej placówki, a zarejestrowani pacjenci mają możliwość zapisu na wizyty on-line. Ponadto program udostępnia plan leczenia pacjenta(wstępna propozycja planu leczenia, a nawet przypuszczalny koszt leczenia), kartę periodontologiczną(dane o stanie przyzębia pacjenta) oraz Elektroniczna Dokumentacja Medyczna czy inteligentna wyszukiwarka.