Prezenty dla przyszłego tatusia

Ojciec to poważna rola – zostanie po raz pierwszy tatą wymaga więc specjalnego uczczenia. Jakie prezenty dla przyszłego tatusia będą najlepszym wyborem?

Informacja o ciąży ukochanej może być dla mężczyzny szokiem, ale niedowierzanie najczęściej bardzo szybko zastępowane jest przez radość. To doskonały czas na wręczenie przyszłemu ojcu upominku, który będzie także wyjątkową pamiątką. Podpowiadamy, co warto wybrać!

Koszulka z napisem

To dość popularny upominek dla przyszłego ojca. Koszulka z napisem „Przyszły Tata” albo z innym humorystycznym napisem lub nadrukiem będzie na pewno świetnym dodatkiem na co dzień. Noszona z dumą na pewno przyciągnie wzrok wielu osób!

Książka – poradnik dla rodziców

Chociaż w internecie można znaleźć obecnie niemalże wszystkie informacje dotyczące ciąży, porodu oraz opieki nad małym dzieckiem, to jednak wręczenie książki na ten temat dla przyszłego taty także będzie bardzo miłym gestem przygotowującym do wejścia w tę ważną rolę.

Coś szalonego

Doskonałym pomysłem na uczczenie tego niezwykłego wydarzenia może być również zakupienie dla mężczyzny czegoś szalonego. Skok ze spadochronem w tandemie, lot w tunelu aerodynamicznym, jazda na torze wyścigowym sportowym samochodem – to tylko parę propozycji. Szalona przygoda na pewno rozładuje napięcie związane z powiadomieniem o byciu tatą!

Kufel lub szklanki do whisky

Kolejnym ciekawym pomysłem na upominek dla przyszłego taty mogą być oryginalne kufle albo szklanki do whisky. Takie prezenty można znaleźć w sklepie internetowym 4gift.pl – są inne niż wszystkie i na pewno przypadną do gustu amatorom różnych trunków.

Multitool lub scyzoryk

Uniwersalny prezent dla chłopaka, który z pewnością w niejednej sytuacji przyda się przyszłemu tacie. Najlepiej wybadać model posiadający wiele akcesoriów, które będą przydatne na co dzień. Zamiast standardowego multitoola lub scyzoryka można wybrać również narzędzie w postaci karty, które bez problemu mieści się w portfelu.