Praca dla Ukrainy czyli Targi pracy

Jeśli ktoś z poznaniaków lub osób przyjezdnych aktywnie poszukuje pracy, to nie może tej osoby zabraknąć na organizowanych każdego roku Targach Pracy w budynkach należących do Politechniki Poznańskiej.

Jak nietrudno się domyśleć, głównymi adresatami udziału w tejże imprezie są absolwenci, jak również osoby z ostatniego roku tejże uczelni.

Jednakże impreza ta byłaby zbyt uboga, gdyby zamykała się w gronie studentów i absolwentów poznańskiej politechniki. Dlatego też na owe Targi Pracy może przyjść każdy dosłownie każdy, kto tylko ma na to ochotę i jednocześnie jest osobą aktywnie poszukującą pracy na terenie miasta Poznań, a takich osób z pewnością tam nie brakuje. Na targi pracy zapraszani są również osoby szukające pracy z Ukrainy

Niewątpliwie jednym z istotnych elementów, jakiego nie wolno zapomnieć udając się na tę imprezę, jest właściwie skonstruowane CV. To właśnie ono może sprawić, że uda nam się otrzymać etat, o którym zawsze marzyliśmy.

Oko w oko z pracodawcą

Oferta Targów Pracy w Politechnice Poznańskiej z roku na rok jest coraz bogatsza. Udział w nich bierze bardzo duża ilość poznańskich pracodawców z bardzo różnych branż, toteż szansę na znalezienie wymarzonej pracy mają fachowcy z różnych dziedzin. W ubiegłym roku w tychże targach wzięło udział aż siedemdziesięciu przedstawicieli poznańskich pracodawców.

W tym miejscu jest szansa na pierwsze spotkanie z potencjalnym pracodawcą i zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Jednocześnie też jak najbardziej spotykając się oko w oko z poznańskimi pracodawcami, można im pozostawić swoje CV. Niewątpliwie jest to ogromna szansa, aby na poznańskim rynku pracy znaleźć zatrudnienie dla siebie. Popularność tej imprezy z roku na rok coraz bardziej rośnie i udział w niej bierze coraz więcej osób po obu stronach. Tym samym śmiało można powiedzieć, że oferty pracy w Poznaniu ulegają stałym przeobrażeniom, które powodują ich rozwój. Jak można się domyślać owe targi pracy to idealna szansa na znalezienie pracy nie tylko przez Polaków ale również przez pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi.

Nie musimy również wspominać o możliwości pokazania firmy z jak najlepszej strony. Targi dają możliwość nawiązania nowych relacji pomiędzy firmami o podobnym profilu, umożliwiają realizację nowych projektów a także dają możliwość poznania potencjalnych kandydatów.