Potrzebujesz pomocy w przeprowadzce?

przeprowadzkaPrzeprowadzka może być problemem, gdy nie ma się do dyspozycji znajomych czy rodziny gotowych do pomocy. Także trudnością jest przetransportowanie wszystkiego bez dostępu do samochodu o odpowiednich gabarytach. Gdzie wobec tego można szukać pomocy przy przeprowadzce?

Niezależnie od tego, czy chcesz przenieść swój dom, mieszkanie czy też tylko przeprowadzasz się do innego pokoju w tym samym mieście, przeprowadzka powinna być dobrze zorganizowana. Trzeba będzie poświęcić czas na spakowanie wszystkiego dokładnie i zabezpieczenie delikatnego mienia, również trzeba będzie wszystko powynosić do samochodu, a następnie wnieść do nowego lokum.

Chociaż może wydawać się, że pracy jest niewiele, to jednak każdy, kto kiedyś się przeprowadzał, na pewno wie, jak wiele czasu pochłaniają nawet niewielkie przeprowadzki.

Przeprowadzka z firmą – kompleksowo, ale drogo

Najlepiej mieć kogoś do pomocy, z kim będzie można podzielić się obowiązkami. Gdy nie ma się do dyspozycji samochodu, wtedy też pojawia się problem. W związku z tym można skorzystać z usług firm przeprowadzkowych, które pomagają swoim klientom kompleksowo. Nie tylko mogą przewieźć mienie, także to duże gabarytowo, jak AGD czy meble, ale również mogą zapakować mienie lub dostarczyć kartony do pakowania oraz oczywiście, wynieść je, przetransportować i wnieść na miejsce.

Skorzystanie z usług firm przeprowadzkowych jest wygodne, ale także dość drogie, ponieważ za jedną godzinę trzeba będzie zapłacić około 30-50 złotych w zależności od kubatury samochodu dostawczego oraz liczby osób do pomocy.

Alternatywne rozwiązanie – poszukaj pomocy on-line

Drugim rozwiązaniem jest skorzystanie z portali ogłoszeniowych i portal typu wulu.pl, gdzie można zlecić swoje zadanie innym osobom. Wtedy wystarczy tylko wystawić ogłoszenie, aby otrzymać oferty od zainteresowanych pomocą i również zapłacić znacznie mniej niż przy przeprowadzce z firmą.

Nie trzeba też obawiać się bezpieczeństwo. Przykładowo wulu.pl pozwala na zapłatę wtedy, gdy zlecenie zostanie wykonane, a korzystający z portalu wykonawcy są sprawdzani pod kątem swojej wiarygodności.