Pomysł na praktyczny prezent, który można mieć zawsze przy sobie

mygift-prez1Jeżeli szukasz ciekawych pomysłów na prezenty, które nie będą zalegały na półce i zbierały kurzu, w takim przypadku warto postawić na praktyczne upominki. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, sprawdź nasze propozycje – na pewno znajdziesz coś interesującego na każdą okazję!

  1. Pendrive

Chociaż dzisiaj coraz częściej przesyłamy pliki przez internet, pendrive to także kapitalny pomysł na upominek. Można kupić go w wielu kształtach i pojemnościach. Także w sprzedaży znajdują się personalizowane pendrive plastikowe, metalowe i drewniane, które można wykończyć przez grawerunek laserowy. Dostępne są między innymi w sklepie mygiftdna.pl.

 

  1. Multitool

Propozycja nie tylko dla mężczyzn – multitool to podręczny, kompaktowy zestaw narzędzi podobny do scyzoryka. Można kupić go w różnych wariantach, na przykład dla złotej rączki, wędkarza, rowerzysty, są także multitoole uniwersalne, które zawierają takie narzędzia jak kombinerki, śrubokręty, nożyczki, młotki, małe piły, pilniki, przecinaki, otwieracze do butelek i noże.

 

  1. Kubek termiczny

Doskonały pomysł dla osób kochających kawę i herbatę – dzięki kubkowi termicznemu można mieć swój ulubiony napój zawsze przy sobie. Kubki tego rodzaju wykonane są ze stali nierdzewnej i oddzielone próżnią, dlatego bardzo dobrze zachowują temperaturę napoju wewnątrz. Kubki termiczne można zakupić też z personalizacją, na przykład we wspomnianym sklepie mygiftdna.pl.

 

  1. Etui na smartfon

To kapitalny pomysł dla każdego, kto lubi się wyróżniać. W sprzedaży znajdują się rozmaite gotowe etui, ale również można wykonać je na zamówienie ze wskazanymi sentencjami lub grafikami. Etui można kupić nie tylko z tworzywa, ale również drewniane czy metalowe. Do zakupu etui trzeba wiedzieć, jaki model telefonu używany jest przez osobę, która ma otrzymać upominek.

 

  1. Breloczek

Praktyczny upominek dla każdego – doskonały na klucze do domu czy kluczyki samochodowe. Można także kupić personalizowane breloczki, które mają różne nadruki, grawerunki lub tłoczenia, na przykład z imieniem właściciela samochodu czy też z napisem „Jedź bezpiecznie” lub serduszkiem.