Oryginalny prezent na wieczór kawalerski

prezent na wieczór kawalerskiKażdy z nas wie, co to takiego wieczór kawalerski. Jest to zwyczaj organizowania ostatniej imprezy przez ceremonią ślubu dla pana młodego i jego gości. Gośćmi zazwyczaj są sami mężczyźni, którzy należą do najbliższego grona znajomych przyszłego pana młodego. Sama impreza utrzymana jest w luźnym i zabawnym nastroju, podczas której wszyscy dobrze się bawią i świętują ostatnią męską zabawę.

Jednym ze zwyczajów obowiązujących na tego typu imprezie jest zwyczaj dawania prezentów dla pana młodego. Nie są to zwykłe upominki, które daje się na urodziny czy imieniny. Zazwyczaj goście chcąc zaskoczyć przyszłego pana młodego wyszukują najróżniejsze pomysły na oryginalne prezenty. Spójrzmy więc na listę takowych pomysłów.

Z racji tego, że jest to ostatnia impreza pana młodego przed ślubem, zazwyczaj prezenty mają pikantne i erotyczne podłoże. Nie jest to zaskakujące, bo przecież gośćmi są zazwyczaj mężczyźni z najbliższego grona i tak naprawdę kwestia tego, że takiego prezentu dać ,,nie wypada” nie wchodzi w grę.

Jednym z popularnych prezentów, który to goście pana młodego wybierają jest śmieszny gadżet. Gadżety są o tyle fajnym pomysłem, że jest ich dostępnych na rynku naprawdę mnóstwo – więc o powielenie prezentu lub problem ze znalezieniem najodpowiedniejszego nie będzie stanowiło problemu. Również zaletą jest cena, ponieważ gadżety nie należą do tych najdroższych. Oczywiście wszystko zależy od tego co wybierzemy oraz od tego jakie możliwości finansowe posiadamy. Możemy bez problemu znaleźć problem nawet do 20 zł, ale możemy też kupić coś znacznie droższego.

Do często wybieranych prezentów na wieczór kawalerski należą wszelkie gadżety erotyczne z serii tych śmiesznych, które nie do końca mają być praktycznymi akcesoriami. Głównie chodzi o to, by było śmiesznie i zabawnie. Dajmy na to poduszka w kształcie kobiecych piersi – oczywistym jest, że pan młody nie będzie układał się do snu z ową poduszką.

Jak wiemy, ślub i cała ceremonia zaślubin potrafi być naprawdę stresująca dla przyszłego małżonka, podarowanie więc antystresowych piłeczek w kształcie piersi nie będzie wcale złym pomysłem. Nie dość, że jest to prezent z serii tych zabawnych to być może zostanie wykorzystany.

Pomysłów na prezent dla przyszłego pana młodego jest mnóstwo. Najlepiej szukać w gadżetach, gdyż te dają nieograniczone możliwości i duży wybór. Jednym limitem jest jedynie nasza wyobraźnia i zasobność naszego portfela. Za prezentem warto rozejrzeć się trochę wcześniej, by uniknąć niepotrzebnego pośpiechu i stresu.

Pamiętajmy o tym, że najlepszy prezent to śmieszny i oryginalny prezent. Nie kupujmy oklepanych prezentów typu kolejny zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych czy nawet najbardziej wyszukany alkohol. Są to fajne prezenty, ale nie na taką okazję jaką jest wieczór kawalerski.

Wieczór kawalerski to jedyna taka impreza w życiu każdego mężczyzny, postarajmy się go więc zaskoczyć i sprawić, że będzie on całą zabawę pamiętał przez całe życie.

Artykuł przygotowało Ministerstwo Gadżetów – gadżety na każdą kieszeń.

One thought on “Oryginalny prezent na wieczór kawalerski”

  1. Marcin says:

    Ja bym chciał dostać lot w tunelu aerodynamicznym, akurat niedaleko mam do Leszna. Uważam,że erotyczne gadżety są nieużyteczne.

Comments are closed.