Odżywki źródłem dodatkowych zysków dla siłowni

logo-inc (1)Prowadzenie własnej siłowni wiąże się z wieloma kosztami, takimi jak wynajem dużego lokalu, zakup i konserwacja drogiego sprzętu do ćwiczeń oraz opłacenie wykwalifikowanych trenerów personalnych. Każdy grosz się liczy, więc właściciele centrów fitness korzystają z różnych sposobów na generowanie dodatkowych dochodów. Jednym z najbardziej skutecznych jest sprzedaż odżywek. W tym artykule wyjaśnimy, jak krok po kroku wprowadzić je do oferty i dobrze na tym zarobić.

Po co stosować odżywki?

Suplementy są popularne wśród osób regularnie uczęszczających na siłownię. Można wyróżnić kilka grup odżywek, które odpowiadają za konkretne efekty. Celem stosowania jednych jest wzrost masy mięśniowej, drugie pozwalają szybko uzyskać imponującą rzeźbę, kolejne zwiększają siłę, a jeszcze inne służą do poprawy kondycji. Ważne jest jednak to, że przyswaja je zdecydowana większość osób interesujących się treningiem siłowym. Skoro kupują karnet w Twojej siłowni, to czemu nie mieliby też zaopatrywać się w niezbędne suplementy? W ten sposób obie strony odniosą korzyść – Ty zyskasz pasywne źródło dochodów, a klienci będą zadowoleni, że nie muszą zamawiać odżywek w innym sklepie.

Hurtownia odżywek wyciąga pomocną dłoń do menadżerów siłowni. Oferuje współpracę w oparciu o indywidualny cennik ustalany w zależności od wielkości zamówienia. Podczas gdy w sklepie detalicznym dana odżywka kosztuje około czterdziestu złotych, przy zakupie hurtowym można ją dostać nawet za połowę tej ceny. Jest to możliwe, ponieważ hurtownie sprowadzają produkty bezpośrednio od producentów z USA i Kanady, na dodatek w ogromnych ilościach, dzięki czemu są w stanie ustalić najniższe możliwe stawki.

Polecane marki suplementów

Najlepsze w takim rozwiązaniu jest to, że nie trzeba mieć specjalnej wiedzy na temat odżywek. Hurtownia suplementów rozprowadza bowiem produkty takich marek, jak Real Pharm, Dymatize Nutrition czy MuscleTech, które cieszą się dobrą renomą w całej Europie. Inwestycja w takie sprawdzone suplementy jest bezpiecznym rozwiązaniem, bo stosowanie ich przyniesie pozytywne efekty. Klienci nie będą więc mieli żadnych powodów do narzekania.

Uruchomienie sprzedaży odżywek w siłowni nie jest tak skomplikowanym procesem, jak mogłoby się wydawać. Nieoceniona jest w tym względzie pomoc konsultantów z hurtowni, którzy przejmują większość formalności na siebie. Mają też gotowe przykładowe zamówienia dla siłowni, które dopiero zaczynają sprzedaż, przewidujące najczęściej kupowane produkty, które szybko się sprzedadzą. Najlepszym wyjściem jest kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta, podczas którego otrzyma się niezbędne informacje na temat warunków współpracy.