Porady

Odkryj swoją seksualność

Wiele osób wstydzi się stosować nowe rzeczy w łóżku. Czują się niepewnie, nie potrafią mówić o swoich potrzebach czy oczekiwaniach, a przez to satysfakcja pożycia intymnego niejednokrotnie jest drastycznie niska. Ale przecież nie musi tak być – życie seksualne może przynosić wiele radości i spełnienia. Jednak by to osiągnąć, trzeba odrobinę otwartości ze strony obydwojga partnerów. Tej otwartości można się nauczyć. Jest wiele sposobów, dzięki którym można wnieść swoje życie seksualne na zupełnie inny poziom.

Eksperyment doda odwagi
By zacząć swobodnie czuć się przy swoim partnerze czy partnerce, musisz najpierw czuć się swobodnie ze sobą w kwestiach seksualnych. Nie znając swoich potrzeb, swoich stref erogennych, nie dasz tego poznać bliskiej Ci osobie. Dlatego też pierwszym krokiem powinno być poznanie własnej seksualności.

Z ogromną pomocą przyjdą tutaj różnego rodzaju gadżety erotyczne, jak na przykład mini wibrator. Jeśli będziesz eksperymentować, bawić się samodzielnie, zaczniesz osiągać naprawdę ogromną satysfakcję dzięki poznawaniu własnego ciała i jego reakcji, zyskasz też o wiele większą pewność siebie podczas kontaktów z partnerem bądź partnerką. A zakupione wcześniej zabawki erotyczne świetnie się przydadzą w trakcie wspólnej gry wstępnej. Jednak podstawą sukcesu w życiu seksualnym jest przede wszystkim znajomość samego siebie.

Nie bój się próbować
Początki bywają trudne. Powiedzenie te dotyczy również dziedziny seksualności. Jednak poznawanie siebie samego, jak i siebie nawzajem przynosi wiele radości, nawet jeśli początkowo nie prowadzi od razu do niezwykle intensywnych uniesień. Nie bój się próbować nowych metod stymulacji swoich stref erogennych – w ten sposób masz szansę odkryć odczucia i emocje, jakich wcześniej nie było Ci dane doświadczyć. Zaś wspólne eksperymentowanie w trakcie gry wstępnej pozwala jeszcze lepiej poznać ciało partnera lub partnerki, a także niezwykle zbliża.

Polecamy również: wibrator dla par

Seks nie musi myć bardzo poważny – zróbcie z niego wspólną, przyjemną zabawę, a zbierzecie jego słodki i przyjemny owoc.

Źródło: Sklep erotyczny online

Możliwość komentowania Odkryj swoją seksualność została wyłączona