Odblask, Lunar Pro – będziesz widoczny w każdych warunkach

Lubisz wieczorami biegać lub jeździć na rowerze? Ty lub Twoje dziecko zmuszone jest przechodzić po zmroku poboczem drogi? Obawiasz się, że nie będziesz widoczny dla kierowców samochodów? Do niedawna jedynym rozwiązaniem było noszenie opaski lub odzieży odblaskowej, jednak w przypadku każdego z tych rozwiązań nie brakuje wad. Jest jednak rozwiązanie idealne – to powłoka odblaskowa, którą zastosować można praktycznie na każdej powierzchni.

Odblask

Lunar Pro – powłoka odblaskowa na każdą powierzchnię

Lunar Pro to innowacyjna powłoka odblaskowa, która gwarantuje widoczność wszystkich potraktowanych ją powierzchni, na które pada światło. Tak zabezpieczone powierzchnie dają efekt odblasku światła, co czyni je widocznymi po zmroku, a także w niesprzyjających warunkach pogodowych. Oczywistym zastosowaniem powłoki odblaskowej jest aplikowanie jej na odzież czy plecak dziecka, rowerek, kask czy wózek dziecięcy – każdy rodzic zwiększy wtedy bezpieczeństwo swojego dziecka na drodze. Ten sposób zapewnienia sobie widoczności na drodze jest doskonały także dla dorosłych. Powłokę Lunar Pro można aplikować na dowolne powierzchnie, które stają się doskonale widoczne i zapewniają efekt świecenia w ciemności. Powłokę odblaskową kupisz, np. w sklepie internetowym „NanoZakupy”.

Niewątpliwą zaletą stosowania powłoki Lunar Pro jest jej uniwersalność – powłoka ta zwiąże się z niemal każdą powierzchnią; najtrwalszy efekt uzyskiwany jest na powierzchniach chropowatych, zaś najmniej trwały – na idealnie gładkich powierzchniach. Powłoka nie zmienia właściwości materiałów, dlatego może być stosowana na odzież; Lunar Pro nie jest widoczny w świetle dziennym.

 

Jak stosować powłokę odblaskową Lunar Pro?

Spray odblaskowy Lunar Pro powinien być aplikowany na czyste i suche powierzchnie. Przed aplikacja należy wstrząsnąć pojemnikiem, a następnie nałożyć równomierną, stosunkowo cienką warstwę preparatu. Zastosowanie zbyt dużej ilości powłoki może prowadzić do powstania przebarwień. Następnie powłokę należy pozostawić do wyschnięcia – już po 10 minutach uzyskamy efekt odblasku. Powłoka wykazuje odporność na działanie wody, zatem nie powinna zniknąć pod wpływem deszczu czy potu. Powłoka znika natomiast z ubrań po kilku praniach.

Powłoka Lunar Pro to preparat, który zawsze warto mieć przy sobie. Bezpieczna formuła powłoki i łatwość jej użycia zachęcają do tego, aby zabezpieczać z jej użyciem siebie i swoją rodzinę za każdym razem, gdy wychodzimy po zmroku. Od teraz wózek dziecięcy, rower, a także każda osoba znajdująca się w zasięgu świateł samochodu będzie doskonale widoczna, co da kierowcy czas na reakcję i bezpieczną zmianę toru jazdy.