Najmodniejsze suknie ślubne w 2016 roku

suknie-slubne-warszawaTrendy w modzie zmieniają się z prędkością światła. Przenikają one również w sferę mody ślubnej. Zobacz, jakie są najmodniejsze sukienki w tym roku.
Coraz to nowi projektanci prezentują swoje suknie ślubne. Piękne modelki z duma prezentują je na wybiegach na największych pokazach na świecie. W tym roku modna jest klasyka z nutką pikanterii.

Klasyka w innym wydaniu

Były już proste sukienki ślubne, koronkowe, odkryte ramiona, eleganckie gorsety. Mimo, że każda sukienka jest jak kobieta ją nosząca – wyjątkowa, wiele przyszłych panien młodych tego wieczoru chce wyglądać nie tylko elegancko, pięknie, ale przede wszystkim pragnie wpisywać się w najnowsze trendy modowe danego sezonu. Zwracając uwagę na wybitnych projektantów śmiało można powiedzieć, że w tym roku królować będzie klasyka. Modne będą proste suknie ślubne, w klasycznym kroju, bez wymyślnych zdobień. Dodatki mile widziane będą z tyłu sukienki. Najgorętszy hit to odsłonięte plecy, a nawet fragment talii. Z jakiego materiału powinna być wykonana sukienka? To oczywiście kwestia indywidualna, jednak na wybiegach prym wiodą prześwitujące, transparentne materiały, hafty, zwiewne koronki. A co z dodatkami? W sezonie 2016 moda ślubna obracać się będzie wokół kołnierzyków, falbanek, malowanych kwiatów oraz… dużych pasków z ozdobnymi klamrami.

 

Wyjątkowa panna młoda

Pamiętaj jednak, że przy wyborze sukienki powinnaś kierować się przede wszystkim własnym gustem oraz sylwetką. Nie każda panna młoda będzie wyglądała i czuła się dobrze w sukience proponowanej na wybiegu. Warto skorzystać z porad specjalistek, np. Atelier Juda & Pietkiewicz. Projektantki spojrzą profesjonalnym okien i wybiorą odpowiednią sukienkę do Twojej sylwetki. Ponadto dobiorą odpowiednie dodatki, tak, aby stanowiły jednolitą całość z sukienką. Poza tym możesz wybrać nie tylko model sukienki z gotowej kolekcji, ale również poprosić o zaprojektowanie jej specjalnie dla Ciebie.