Najmodniejsza biżuteria ślubna

Kompletowanie stylizacji ślubnej to wymagające wyzwanie dla przyszłych Panien Młodych. Sukienka to dopiero baza, do której dobiera się kolejne elementy. Oprócz butów konieczne są dodatki w postaci biżuterii. Sprawdź, co teraz jest najmodniejsze w tym sezonie.

Biżuteria jest wprost niezbędna to tego, aby nadać ślubnemu strojowi niezwykłego charakteru. Na ogół jest ona jedynie dopełnieniem sukienki, która gra najważniejszą rolę, ale zdecydowanie nie powinno się jej pomijać! Najnowsze trendy pokazują, że biżuteria nie musi wcale pozostawać w cieniu sukienki i białego welonu. Bardzo odważne naszyjniki czy rzucające się w oczy kolczyki to teraz ostatni krzyk mody!

Wybór biżuterii jest uzależniony od sukni oraz fryzury, na którą zdecyduje się Panna Młoda. Głębokie dekolty proszą się o efektowne kolie, a wysokie upięcia o wiszące kolczyki. Na jakie inne trendy w biżuterii ślubnej warto zwrócić uwagę?

Perły – najmodniejszy dodatek!

Kiedyś perły wcale nie były tak popularne, jak są teraz. Teraz stanowią delikatny dodatek, który dodaje niepowtarzalnego charakteru całej stylizacji. Kiedyś ten rodzaj biżuterii był zarezerwowany dla matron czy babć.

Bezdyskusyjne będą dobrze współgrały z suknią ślubną. Biżuteria ślubna z perłami jest elegancka, subtelna i nierzucająca się w oczy. Myślisz o kolczykach czy naszyjnikach? Ciekawym rozwiązaniem mogą być perły na klamrach czy spinkach, które później ozdobią włosy.

Efektowne plecy

Coraz częściej panie decydują się na sukienki z odkrytymi plecami i zabudowanym przodem. Jest to bardzo seksowny projekt, który nie razi nikogo wulgarnością. Na nagich plecach przepięknie będzie wyglądał naszyjnik, który będzie nietypową ozdobą, która dopełni stylizacji. Długi i połyskujący naszyjnik będzie pięknie się mienił i doda interesującego detalu do całości.

Coś pożyczonego, coś niebieskiego…

Każda Panna Młoda nie może zapomnieć o tym, aby w jej stylizacji znalazło się coś niebieskiego. Może w takim razie szafiry? Są dostojne, ponadczasowe i bardzo stylowe. To trend, który skutecznie opiera się przemijaniu. Szafiry w towarzystwie bieli tworzą bardzo szykowną kombinację.

Warto dokładnie przemyśleć wygląd ślubnej stylizacji. Ten wyjątkowy dzień to niepowtarzalna chwila i nawet po latach z przyjemnością będziesz wyciągać zdjęcia, na których masz suknie podkreślającą atuty sylwetki i biżuterię, która podkreśla urodę.

Wyjątkowe dodatki znajdziesz w sklepie internetowym jubilera W. Śliwiński: https://www.wsliwinski.pl/