Najlepszy smartfon do 1000 zł

Dla jednych to tylko urządzenie, które służy do komunikacji z bliskimi, dla innych to dodatkowo narzędzie pracy, centrum multimedialne i pomoc naukowa – smartfon to obecnie jedno z ważniejszych urządzeń, jakie posiadamy. Jego ceny wahają się o 200 zł nawet do kilku tysięcy. Nie każdy może sobie pozwolić na wydatek sięgający 2 czy 3 tys. złotych, ale nad smartfonem za 1000 zł może się zastanawiać już dużo więcej użytkowników.

Do wyboru do koloru

 

Orientując się w cenach i modelach smartfonów, chcąc wyodrębnić grupę tych, których ceny kończą się na 1000 zł, okazało się, iż stanowią one całkiem pokaźną grupę dobrej jakości urządzeń.  W sklepach internetowych, jak np. ale.pl. dysponując taką kwotą, można mieć już Lenovo K6 Dual SIM, HTC Desire 728 czy też Huawei P8 Lite. Są to modele, które obecnie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i są jednymi z najczęściej wybieranych nawet wśród młodych, tych najbardziej wymagających użytkowników.

 

Najważniejsze jednak to, że w tej grupie smartfonów znalazły się zarówno te z systemem Android, jak też z systemem Windows Phone. Ponadto posiadają one funkcje Dual SIM, czyli mogą obsługiwać dwa numery jednocześnie – idealne rozwiązanie dla posiadaczy telefonu prywatnego i służbowego. Duża pamięć wewnętrzna 16 GB, aparat 13 Mpix, transmisja danych LTE, pojemność baterii 2800 mAh – tego można już wymagać od smartfona za 1000 zł.

 

Smartfony z wyższej półki

 

Telefon w dzisiejszych czasach może na co dzień bez problemu zastąpić nam tablet czy nawet komputer i oczywiście aparat fotograficzny. To urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu możemy się nie tylko kontaktować z bliskimi, ale też przeglądać strony internetowe, robić zdjęcia, otwierać różnego rodzaju dokumenty, słuchać muzyki itp. Wybierając smartfon trzeba mieć na uwadze przede wszystkim swoje oczekiwania i preferencje. Jak można dostrzec za 1000 zł można kupić bardzo dobrej jakości smartfon wyposażony w szereg funkcji zarówno niezbędnych, jak też dodatkowych. W sklepach internetowych, w tym również na ale.pl, ceny takich urządzeń są bardzo często niższe, niż w stacjonarnych sklepach, jak też mamy możliwość porównania kilku modeli.