Maskara Maybelline Mega Plush. Zapewnij swoim rzęsom objętość tak delikatną, jak plusz!

shutterstock_202008421Współcześnie panie mają do czynienia z ogromnym wyborem różnorodnych tuszów do rzęs, które mogą z łatwością dopasować do swoich potrzeb. Wśród wydłużających, pogrubiających i podkręcających maskar znajdują się również produkty, które pełnią również dodatkową funkcję. Do tej grupy możemy zaliczyć tusz Maybelline Mega Plush, który pokochały kobiety na całym świecie za możliwość uzyskania objętości rzęs tak delikatnej, jak plusz. Podpowiadamy, na czym polega wyjątkowość tej maskary i dlaczego warto ją wypróbować!

Maybelline Mega Plush – za co pokochasz ten tusz?

  • Maybelline Mascara the Mega Plush to wyjątkowy tusz do rzęs, który posiada delikatną konsystencję żelu i musu, pielęgnującą rzęsy i chroniącą je przed kruszeniem oraz wypadaniem.
  • Tusz Maybelline Mega Plush posiada unikalny kształt miękkiej, elastycznej i specjalnie wygiętej szczoteczki, która idealnie dopasowuje się do kształtu naszego oka i pozwala unosić rzęsy od nasady aż po same końce.
  • Jest to zdecydowanie pogrubiająca maskara w intensywnie czarnym kolorze, która dodatkowo pielęgnuje rzęsy i sprawia, że w efekcie są pełne objętości, miękkie i delikatne jak plusz.

Maybelline Tusz Plush – jak stosować?

  • Tusz do rzęs Maybelline Mega Plush należy aplikować na rzęsy dynamicznym (zygzakowatym) ruchem – od lewej do prawej i kierując się ku górze.
  • Dla uzyskania lepszych rezultatów i pełnej objętości rzęs, tusz należy nakładać od nasady aż po same końce.
  • Jeszcze lepsze efekty otrzymamy, gdy po delikatnym wyschnięciu pierwszej warstwy tuszu do rzęs, nałożymy kolejną jego warstwę.
  • Przy makijażu wieczorowym nie zapomnijmy jednak o narysowaniu cieńszej lub grubszej kreski na powiecie, która optycznie zwiększy objętość naszych rzęs i nada spojrzeniu prawdziwej głębi.

Poznaj też inne maskary Maybelline!

Mega Plush to nie jedyna maskara od marki Maybelline, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie tuszu do rzęs. W jej ofercie znajdziemy kilkanaście różnych produktów do malowania rzęs, które doskonale spełnią nasze wszelkie potrzeby zarówno przy makijażu dziennym, jak i wieczorowym. Na szczególną uwagę zasługują tusze z gamy Maybelline Lash Sensational, które są w stanie stworzyć na oku swoisty efekt sztucznych rzęs, jak również kultowy tusz Great Lash, dzięki któremu marka zrobiła tak ogromną karierę na całym świecie.

Jeden tusz to za mało? Miej ich kilka!

Wiele pań uważa, że jeden tusz do rzęs w zupełności wystarcza to wykonywania codziennego, jak i wieczorowego makijażu. Tymczasem okazuje się, że maskara to taki sam kosmetyk, jak np. szminka, w związku z czym warto posiadać nie tylko jej różne rodzaje, ale też odcienie. Z powodzeniem możemy łączyć dwa różne tusze do rzęs w jednym makijażu, jeśli uważamy, że jeden dobrze wydłuża rzęsy, podczas gdy inny pięknie je pogrubia. Profesjonalni wizażyści namawiają też do swoistej zabawy kolorami tuszów do rzęs. Jeśli chcemy uzyskać wyjątkowy look na wakacje, postawmy na czarny tusz na górnej powiece, podczas gdy dolne rzęsy pomalujmy turkusową lub granatową maskarą. Świat kosmetyków stoi przed nami otworem, więc nie zamykajmy się jedynie na dobrze nam znane i tradycyjne produkty!