Makijaż permanentny. Sekret piękna bez wysiłku

Spełniona kobieta budzi się wypoczęta, znajduje kwadrans na aromatyczną kawę i spokojne śniadanie. W prawdziwym życiu jednak towarzyszy nam poranny pośpiech. Makijaż permanentny to bardzo popularny zabieg, który pozwala do minimum ograniczyć czas spędzany przed lustrem. Jak to możliwe?

Profesjonalny makijaż permanentny prezentuje się bardzo naturalne. Efekty mikropigmentacji utrzymują się nawet do trzech lat. Przez ten czas poranny make-up można ograniczyć do podkreślenia ust błyszczykiem i wytuszowania rzęs. Kolejną zaletą zabiegu jest subtelny makijaż, którym możesz cieszyć się 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Na czym polega mikropigmentacja?

Makijaż permanentny to bezbolesny zabieg, polegający na wprowadzeniu pod skórę naturalnych pigmentów. Za jego pomocą można podkreślić oprawę oka, wymodelować brwi oraz efektownie zaznaczyć usta. Przeprowadza go profesjonalna linergistka. Najpierw wykonuje rysunek wstępny, który jest akceptowany przez klientkę. Następnie znieczula opracowywany obszar specjalnym kremem i przystępuje do mikropigmentacji. Jest kilka metod wprowadzania barwników pod skórę. Kosmetyczka może zrobić to za pomocą specjalnej maszynki, piórka lub igły. W kilka tygodni po zabiegu zwykle przeprowadzane są drobne korekty. W pierwszym okresie po nałożeniu makijażu permanentnego barwy są mocno nasycone. W niedługim czasie zbledną i będą prezentowały się naturalnie.

Makijaż permanentny – zabieg dla zabieganych kobiet

Nie bez powodu mikropigmentacja cieszy się ogromną popularnością. Krótki zabieg pozwala oszczędzić dużo czasu i sprawia, że nie musisz bać się o to, że kolorowe kosmetyki spłyną lub się rozmażą. To rozwiązanie, z którego szczególnie zadowolone będą kobiety, które chcą zawsze wyglądać perfekcyjnie. To również coś dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dzięki trwałemu makijażowi będą mogły dobrze wyglądać nawet w czasie wyczerpujących ćwiczeń na siłowni czy na basenie.

Pamiętaj o tym, że makijaż permanentny będzie widoczny przez kilka lat, a najlepszą gwarancją jego starannego wykonania jest doświadczona linergistka. Prawdziwe specjalistki znajdziesz w EB Gabinecie Kosmetycznym w Kielcach.

Więcej o zabiegu przeczytasz na stronie: makijaż permanentny Kielce.