Linia stolików, żeby wzbogacić salon

Pokój dzienny to miejsce, gdzie się relaksujemy, rozmawiamy, przyjmujemy gości. To właśnie tutaj świętujemy desing! Możemy bez problemu znaleźć linie ciekawych stolików, które wzbogacą salon dzięki swoim kształtom i wykończeniu nadają charakter przestrzeni przeznaczonej na różne konwersacje.

Stół to niezbędny element wyposażenia wnętrza – trudno sobie wyobrazić pokój gościnny choćby bez małego stolika czy ławy. Jest to element nie tylko bardzo praktyczny ale także i designerski, który nada wnętrzu odpowiedniego uroku. Dobrze dobrany stolik to cecha charakterystyczna gustownie urządzonego wnętrza.

Materiały charakterystyczne dla takich serii wyposażenia są rozmaite, od kryształów po innowacyjne wykończenia ceramiczne o niezwykłym uroku wyróżniającym się trwałością, lekkością, odpornością na bardzo wysokie temperatury i powierzchnią chroniącą przed zadrapaniem tzw. easy-care. Jako nowość możemy znaleźć gres porcelanowy nadzwyczajnie odporny na ogień, zagięcia i uderzenia.

Wśród nowości na rynku znajdziemy stolik z podstawą ze stali chromowanej, lakierowaną plastrem woskowym w kolorze czarnym bądź żywym pomarańczowym. Półeczka wykonana z ceramiki w kolorze marmuru, alabastru bądź szaroniebieskim.

Inną propozycją jest stolik o podstawie wykonanej ze stali polakierowanej na biało, czarno albo grafitowo. Półeczka z marmuru w kolorach marmuru, alabastrowym albo szaroniebieskim.

Kolejnym ciekawym stolikiem jest ten o podstawie wykonanej z drewna orzechowego bądź z drewna dębowego palonego. Półeczka z oparciem wykonana z przeźroczystego kryształu.

Ostatnim elementem godnym uwagi jest stolik o podstawie ze stali pomalowanego plastrem woskowym w kolorze białym, czarnym bądź grafitowym. Półeczka z oparciem wykonana z przeźroczystego kryształu. 

Dobór materiałów jest bardzo szeroki a jedynym limitem jest wyobraźnia.

Materiał opracowany przez projektantów sklepu internetowego Italpouf.pl