komputery

Letnie promocje gier komputerowych – tylko na lowcygier.pl

E-Sports. A Boy Playing A Strategy Video Game. Steam Community. ESports Club, banner
Lato to czas, gdy wreszcie możemy wypocząć, zrelaksować się podczas urlopu. To także chwile, by każdy fan gier komputerowych mógł oddać się swojemu hobby, zwłaszcza gdy na dworze niezbyt dobra pogoda, a w sklepach promocje, które kuszą, aby z nich skorzystać! Gdzie takie znajdziemy!

Letnie promocje gier – gdzie je znaleźć?

Wiadomo, że najważniejsze jest to, aby letnią porą, gdy dni długie, gorące i słoneczne napawać się tę wspaniałą pogodą, lecz nie samym relaksem na zewnątrz człowiek żyje. Czasem, zamiast tego warto zaszyć się w domu (szczególnie gdy lato na kilka dni zamieniło się w jesień), by pograć w ulubione gry komputerowe lub poznać nowe, w jakie jeszcze nie mieliśmy okazji pograć. Warto wiedzieć, że to właśnie w tym okresie w wielu sklepach można natrafić na ciekawe promocje. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej https://lowcygier.pl/, gdzie można wyłowić niejedną perełkę!

Łowcy Gier – co to za portal?

Łowcy Gier to portal tworzony przez graczy dla graczy. Zamiast przekopywać bogate zasoby internetu w poszukiwaniu gier w promocyjnych cenach, znajdujemy wszystko, co warte uwagi w jednym miejscu. Dostępne są tytuły różnego rodzaju – zarówno w dystrybucji pudełkowej, jak i cyfrowej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ oferta dotyczy gier na komputery, tablety, konsole, smartfony oraz handheldy. Mamy pewność, że wszystkie promocje pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Niezależnie więc, jakich gier poszukujemy – RPG, platformówek, tanecznych itd. – znajdujemy je na omawianym portalu, a co najważniejsze – ich promocyjna cena zaskoczy pozytywnie!

Jakie promocje są dostępne?

Występuje ich niezliczona ilość, stale są aktualizowane! Weźmy kilka przykładowych.

  • Battlefield 1: Rewolucja + Titanfall 2 Ultimate Edition za 34,79 zł w CDKeys to gratka dla każdego fana strzelanek. Trzymające w napięciu, świetne graficzne, maksymalnie emocjonujące!
  • Niezwykle ciekawą promocję zapewnia sklep RTV Euro AGD. Wszystko to dzięki nałożeniu się dwóch akcji – Rabaty Last Minute + wyprzedaż gier Electronic Arts. W efekcie dostępnych jest wiele ciekawych gier zarówno na komputer, jak i konsolę, między innymi FIFA 20, Need For Speed Heat, Rage 2 itp.
  • Kolejna promocja ucieszy szczególnie fanów serii Dragon Ball i Naruto, które w sklepie gry-online zostały mocno przecenione. 

To oczywiście tylko wycinek promocji, o jakich możemy się dowiedzieć za pośrednictwem portalu Łowcy Gier. Najlepiej zaglądać tu codziennie, gdyż oferta jest stale aktualizowana, a okazje pojawiają się po kilka-kilkanaście razy dziennie!