Jakie ubranka dla dzieci są hipoalergiczne?

Każda mama, która spodziewa się dziecka wie, jaką przyjemnością jest kompletowanie wyprawki dla dziecka! Wózek, wanienka, fotelik samochodowy, czy ubranka, oh! Do wyboru do koloru! Ubranka kolorowe, w kropeczki, z zatrzaskiem, czy bez.

Każda mama, która spodziewa się dziecka wie, jaką przyjemnością jest kompletowanie wyprawki dla dziecka! Wózek, wanienka, fotelik samochodowy, czy ubranka, oh! Do wyboru do koloru! Ubranka kolorowe, w kropeczki, z zatrzaskiem, czy bez. Oczy kupują, a w praniu wychodzi cała prawda. 80% ubrań dla dzieci ma kiepski skład, czyli taki, który nie oddycha, lub uczula. Na co w takim razie zwracać uwagę w wyborze ubranek dla dzieci?

Postaw na bawełnę organiczną!

Must have ostatnich miesięcy to bawełna organiczna, dlaczego?

Bawełna organiczna przede wszystkim posiada atesty bezpieczeństwa oraz certyfikaty wysokiej jakości. Najczęściej można spotkać bawełnę PIMA – szlachetną odmianę bawełny o dłuższych włóknach, które nadają ubrankom dla dzieci miękkość i puszystość. Największą zaletą tej bawełny jest to, że podczas jej produkcji nie używa się chemicznych polepszaczy, dzięki czemu jest delikatna i sprawdza się przy najbardziej wrażliwej, czy atopowej skórze. Bawełnę organiczną wyróżnia też to, iż jest przyjazna dla środowiska, otrzymała ona uznany certyfikat GOTS – GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD, który gwarantuje, że produkty  uszyte są w 95% wykonane z ekologicznych włókien i surowców.

Polskie Dear Eco liderem ubrań

Na polskim rynku najczęściej wybieraną marką bawełny organicznej jest Dear Eco. Ubrania Dear Eco gwarantują jakość i wytrzymałość. Świetnie sprawdzają się u najmniejszych dzieci, których skóra jest delikatna, wrażliwa i skłonna do potówek. Poza jakością Dear Eco wyróżnia się konkurencyjną ceną, która często jest porównywalna z ubraniami o zdecydowanie gorszym składzie materiałów.

Dear Eco to gwarancja jakości, a co najważniejsze pewność mamy, że jej Maluch jest bezpieczny i zdrowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *