Jak zostać konsultantką Oriflame?

Z pewnością, żadnej kobiecie dbającej o swoją urodę nie trzeba przedstawiać takiej marki kosmetyków jak Oriflame. Firma ta cieszy się rosnącą liczbą konsultantek oraz klientek, ze względu na to, że posiada wysokiej jakości kosmetyki. Najczęściej to klientki Oriflame decydują się na to, aby zostać konsultantkami, ponieważ wiedzą, że wiąże się to dla nich z licznymi korzyściami. Głównie chodzi o to, że ulubione kosmetyki mogą nabywać po promocyjnych cenach.

Procedura jaką należy przejść

Myśląc o tym, jak zostać konsultantką marki Oriflame w pierwszej kolejności należy zastanowić się, kto może nas wprowadzić do firmy. Dlatego chociażby dobrze będzie skontaktować się ze znajomą konsultantką. Jeśli same zostaniemy konsultantką to możemy kupować produkty w cenie tańszej niż cena katalogowa, możemy sprzedawać produkty oraz zarabiać na siebie, a na dodatek czerpać satysfakcję z pracy z ludźmi o odpowiednich zainteresowaniach. Kandydatka na konsultantkę powinna mieć ukończone 16 lat. Przystępując do Oriflame otrzyma takie bonusy jak: nieograniczony dostęp do wszystkich produktów ze sklepu Oriflame, za które będzie mogła płacić hurtowe ceny. Zyska także  możliwość dokonania zamówienia w dowolnym czasie,  23% zniżki na rok, od cen katalogowych, będzie dostawać próbki, a także będzie miała możliwość zdobycia specjalnej nagrody w Programie Witamy. Jak się zarejestrować? Można to zrobić przez internet, nie wychodząc z domu lub za pośrednictwem konsultantki. Później do kandydatki zostaje wysłany mail z hasłem oraz osobistym numerem, będącym jej loginem do sklepu Oriflame. Natomiast, po rejestracji konsultantka w ciągu dwóch okresów katalogowych musi złożyć swoje pierwsze zamówienie, inaczej jej konto zostaje wygaszone. Warto też dodać, że wpisowe opłacane przy rejestracji to symboliczna złotówka.

Praca ceniona przez konsultantki

Konsultantki cenią sobie pracę w firmie Oriflame, a najbardziej kuszące są dla nich same warunki zatrudnienia. Mogą bowiem pracować, kiedy chcą, o dowolnej godzinie. Wystarczy tylko, że odbiorą katalog w siedzibie firmy lub go zamówią, a później muszą spotykać się z zainteresowanymi klientkami. Wypisać się z Oriflame można w dowolnej chwili.