Jak wybrnąć z sytuacji, w której zapomniało się o ważnej rocznicy?

kwiatyMężczyźni, w porównaniu do kobiet, mają gorszą pamięć oraz nie zapisują sobie ważnych wydarzeń. Stąd też pewnie zapominają o rocznicy poznania, ślubu czy pierwszej randki. Kobiety wtedy robią im awantury, wypominają wszystko, co źle zrobili, a na koniec się obrażają. Trudno je udobruchać zwykłym przepraszam, zwłaszcza gdy nie pamiętaliście o rocznicy już któryś rok z rzędu. Udzielimy Wam jednak kilku rad jak nie dopuścić do takich sytuacji w kolejnych latach oraz jak wybrnąć z owej sytuacji.

Po pierwsze wpiszcie datę do kalendarza. W przypadku tych elektronicznych ustawcie przypomnienie cykliczne. Jeśli korzystacie z tradycyjnych, papierowych kalendarzy, napiszcie najważniejsze wydarzenia pod odpowiednimi datami, ale również na jednej kartce na samym początku, by przykleić ją później do nowego kalendarza i nie szukać ich od nowa. To jest jedyny możliwy sposób by pamiętać o ważnych rocznicach.

Wybrnięcie z sytuacji gdzie zapomnieliście o rocznicy jest bardzo proste. Powiedz swojej ukochanej, że chciałeś zrobić jej niespodziankę i nie wspominałeś nic aż do wieczora; zabierasz ją do eleganckiej restauracji. Poproś ją o przebranie się, a w tym czasie będziesz miał dość czasu na obmyślenie dobrego planu. Zadzwoń do kilku ulubionych restauracji i zarezerwuj stolik. Jeśli posiadasz jakąś „zapasową biżuterię” na takie sytuacje, to najlepszy moment by po nią sięgnąć. Jeśli nie, możesz zamówić kwiaty z dowozem do restauracji. Kwiaciarnia internetowa niejednokrotnie ratuje życie wielu mężczyznom w tym kraju.

Wśród wielu ofert internetowych trafimy na butik florystyczny Amarantkwiaty.pl. Wykonują oni kompozycje kwiatowe czy kwiaty na specjalną okazję, jaką właśnie jest rocznica ślubu czy poznania się. Działają na terenie Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i dowożą zamówione bukiety do 50 km. Nie pozwól by kiepska pamięć pogorszyła Twoje relacje z ukochaną, tylko wybrnij w odpowiedni sposób z sytuacji i wykaż się odrobina kreatywności. Kobieta z pewnością doceni ten fakt i odpowiednio się odwdzięczy.