Jak urządzić dziecku niezapomniane urodziny?

boy-1058829_1280Urodziny pociechy to jeden z najpiękniejszych dni w roku! Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko świetnie się bawiło i było chwalone przez swoich znajomych, również zaproszonych na zabawę. Może zamiast organizować wszystko samodzielnie warto zainteresować się gotowymi rozwiązaniami? Oto pomysł na atrakcyjne urodziny dla malucha!

Wspaniały wystrój to podstawa

Sala rycerska z herbami i mieczami na ścianach. Sala wróżek z kwiatowymi żyrandolami i mnóstwem łąkowych akcentów. Sala księżniczek z ozdobnymi krzesłami i kryształowymi żyrandolami. Leśna polana, gdzie dzieci poczują się jak na łonie przyrody… Brzmi bajkowo? To tylko niektóre z salek, jakie rodzice mogą wybrać na przyjęcie dla swojej pociechy w Inca Play. Organizator imprez dla dzieci umożliwia wykupienie jednego z czterech pakietów (platynowy, srebrny, złoty, diamentowy), które zapewniają nieograniczony czas zabawy na wszystkich dodatkowych atrakcjach firmy.

Ponadto przekąski i napoje bez limitu, a w najlepszym pakiecie również zabawy tematyczne, związane z przewodnim motywem całej imprezy urodzinowej. Dzieci będą zachwycone i bardzo zajęte – dzięki czemu rodzice będą mogli nieco odsapnąć.

Zabawa dla małych, odpoczynek dla dużych

Choć zabawa urodzinowa organizowana jest dla maluchów, najczęściej uczestniczą w niej również dorośli – choćby po to, aby sprawować opiekę nad dziećmi. W niektórych miejscach znajdą one jednak tyle atrakcji, że będą się grzecznie bawić, śmiać i szaleć, a przy tym będą bezpieczne, zatem nie będzie trzeba wciąż na nie spoglądać. Organizator imprez dla dzieci Inca Play w swojej sali zabaw posiada bujający się statek piracki, diabelski młyn, labirynty, windę-wyrzutnię, a także automaty do gier oraz strefę czytelnika i małego artysty.

Dzieci mogą rysować, bawić się w strefie sensorycznej, albo brać udział w warsztatach i animacjach (skręcanie balonów, malowanie twarzy, zabawa z chemią i fizyką, salon piękności, samodzielne wykonywanie lizaków oraz cukierków i wiele, wiele innych atrakcji) – pomysłów na nie personel placówki ma co niemiara! Rodzice zaś mogą albo obserwować na wygodnych kanapach swoje pociechy bawiące się w strefie malucha (sami będąc w strefie relaksu), albo udać się do zacisznej Inca Cafe, by wypoczywać przy dobrych koktajlach, herbatach owocowych i deserach, pozostawiając swoje pociechy w ferworze zabawy w sali obok. To będą na pewno najlepsze, niezapomniane urodziny!