Innowacyjna wanienka do kąpieli niemowlaka

Wanienka shnuggle ma kompaktowe rozmiary i jest bardzo mobilna.

Codzienne czynności kąpielowe to wyjątkowy czas w życiu rodzinnym. Dla rodziców to ważne chwile pozwalające jeszcze bardziej zacisnąć więzi z maleństwem, a dla maluchów – czas świetnej zabawy. By kąpiel była bezpieczna i przyjemna, musi odbywać się w komfortowych warunkach zarówno dla malca, jak i jego opiekunów. Dotyczy to zwłaszcza wanienki, w której maluch spędza radosne chwile kąpieli. Od kilku lat coraz większą popularność zdobywa jej nowy typ – innowacyjna wanienka shnuggle, która wprowadza nową jakość codziennych zabiegów higienicznych.

Bezpieczeństwo podczas kąpieli

Tradycyjne wanienki dla niemowlaków są znane chyba wszystkim. Ich konstrukcja nie zmienia się bowiem od lat. Oprócz tego, że są lekkie i wykonane z tworzywa sztucznego, to nie wiele różnią się od większych wersji wanien dla dorosłych. Czy na pewno są jednak bezpieczne? Korzystanie z nich wymaga bardzo dużej ostrożności. Są śliskie i nie zabezpieczają dziecka przed przewróceniem się. Podczas kąpieli maluch bez przerwy musi więc być przytrzymywany jedną ręką przez rodzica, by nie dopuścić do zanurzenia główki w wodzie. Sprawia to spore problemy podczas mycia dziecka i jest po prostu niewygodne. Czy istnieje zatem lepsze rozwiązanie od zwykłej wanienki dla dziecka? Tak – to wanienka shnuggle, nowoczesna konstrukcja, która zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa podczas kąpieli malucha

Wanienka Shnuggle i jej zalety 

Na czym polega wyjątkowość wanienki shnuggle? To akcesorium ma formę zbliżoną do fotela kąpielowego. Przypomina dość wąską i głęboką miskę wyposażoną w wygodne oparcie. Skutecznie utrzymuje ciało dziecka w pozycji siedzącej, uniemożliwiając zsunięcie się główki do wody. Dzięki temu rodzić nie musi używać ręki do przytrzymywania malucha. Można wygodnie postawić wanienke chociażby na stole lub blacie w kuchni. To produkt dla nowoczesnych rodziców, którzy nie idą na kompromisy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo ich pociech.