Hit rynku parentingowego – Cybex

Każda młoda mama, która przegląda internet w poszukiwaniu wyprawki dla Malucha wie, że najczęściej wybierane są wózki marki Cybex.

Każda młoda mama, która przegląda internet w poszukiwaniu wyprawki dla Malucha wie, że najczęściej wybierane są wózki marki Cybex. Skąd przyszła do nas moda na te modele? Czy faktycznie są warte swojej ceny? A co najważniejsze, czy spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa?

Cybex spełnia standardy bezpieczeństwa

Z ich najnowszych standardów bezpieczeństwa korzystają rodzice w wielu miejscach na świecie. Foteliki samochodowe Cybex przechodzą przeróżne testy bezpieczeństwa w niezależnych laboratoriach, po to by dać nam poczucie ochrony, a naszym pociechom zapewnić najwyższy komfort jazdy. Większość fotelików Cybex przewyższa i tak doskonałe już poziomy bezpieczeństwa, a niewątpliwie wszystkie foteliki Cybex spełniają najwyższe wymogi, jakie zostały postawione im w Europie. Potwierdzają to oceny organizacji konsumenckich oraz niezależnych europejskich klubów mobilności.

Cybex chwali zmieniające się kryteria testowania oraz ich nieustanne rozszerzanie, bo dzięki temu ich produkty są udoskonalane i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Co takiego mają w sobie te foteliki? Standardem jest system L.S.P., jako ochrona przy zderzeniu bocznym oraz zintegrowany z pasami zagłówek o regulowanej wysokości. To niewątpliwie inteligentne połączenie, minimalizujące ryzyko wystąpienia trudności w oddychaniu dla wcześniaków i bardzo małych niemowląt. Taką wisienką na torcie zapewniającą pełną przyjemność z jazdy jest budka w rozmiarze XXL z UVP50+ umieszczana przy fotelikach oraz wózkach Cybex chroniąca doskonale przed słońcem podczas podróży samochodem, a podczas spacerów także przed wiatrem.

Bezpieczne, komfortowe, a do tego wyjątkowo piękne. Bez wątpienia jest tu mowa o nowej kolekcji wózków Cybex Priam. Wózki wykonane są z materiałów najwyższej jakości, ukazując niezwykły design.