Gdzie warto iść na kebaba w Lublinie?

Kebab od lat cieszy się popularnością w Polsce. To tureckie danie podbiło serca swoim smakiem, zróżnicowaną formą, a także krótkim czasem przygotowania i stosunkowo niską ceną. O tym, jak chętnie je się kebaba, świadczy ilość oferujących go lokali.

Zastanawiasz się, jaki jest najsmaczniejszy kebab w Lublinie? Gdzie oszamać dużą pitę z kurczakiem na ostrym? Odpowiedź jest prosta – wszystko, co najlepsze w kebabie, znajdziesz w Kebabie Erbil!

Co zjesz w Erbilu?

W Erbilu znajdziesz to, co oferuje każdy dobry lokal z kebabami, czyli pity, bułki z wołowiną lub kurczakiem i dowolnym spośród trzech sosów – łagodnym, ostrym, bądź mieszanym. Oferta jest tu jednak znacznie szersza i bardziej zróżnicowana. Erbil ma bowiem również liczne zestawy, w tym specjalną ofertę studencką. W ramach tych zestawów można zamówić pitę, tortillę lub bułkę wypełnioną dobrze doprawionym kurczakiem bądź wołowiną razem z colą i frytkami! Poza tym w menu Erbil Kebab znajdują się również dania – w tym przypadku na talerzu dostaniesz sporą porcję mięsa, frytków i surówek! Jeżeli zaś potrzebujemy czegoś, by szybko przekąsić to w biegu, doskonale sprawdzą się oferowane przez Erbila boxy. Ponadto, poza sycącym jedzeniem rodem z Bliskiego Wschodu, można tu pić do woli – dolewka coli jest za darmo!

W Erbilu zjedzą również wegetarianie

Kebab Erbil nie zapomina o osobach, które nie jedzą mięsa – w swojej ofercie ma bowiem również  potrawy z falafelami, czyli smażonymi kotlecikami z ciecierzycy. Poza nimi można tu również zjeść pyszną sałatkę warzywną. Preferencje jedzeniowe nie grają więc roli – każdy znajdzie coś dla siebie w Erbilu!

Jak trafić do Erbila?

Jeżeli jesteś z Lublina, bądź znajdujesz się w tym mieście przejazdem, lokale Erbila znajdziesz w galerii Gala przy Alei Unii Lubelskiej 2, naprzeciw Ronda Lubelskiego Lipca. Kebaby Erbil działają również w północnej części miasta – znajdziesz je w galerii Olimp przy Alei Spółdzielczości Pracy 34, a także w hipermarkecie E. Leclerc przy ulicy Turystycznej 1. Jeżeli zaś ochota na kebaba złapie cię w okolicy Felina, znajdziesz Erbila w Felicity przy Wincentego Witosa 32.

Kebab Erbil działa jednak nie tylko w Lublinie – jego miłośnicy znajdą go również Warszawie, Płocku i Mielcu. Jeżeli więc będziesz w okolicy – koniecznie wpadnij do Erbila!

Wiesz już, jaki jest najlepszy kebab w Lublinie, gdzie oszamać sycącą bułkę, wypełnioną dobrze doprawionym mięsem, świeżymi warzywami i frytkami. Jeżeli w przyszłości dopadnie cię ochota na kebaba – zajrzyj do Erbila!

Więcej informacji o tej restauracji, przygotowującej bliskowschodnie dania, można znaleźć na stronie: erbilkebab.pl