IT

Etui na telefon – czy warto zainwestować w nieco droższe?

Etui na telefony pełnią kilka funkcji. Głownie, chronią one powierzchnię telefonu – przed zadrapaniami i sporadycznymi upadkami, a nawet mogą stanowić stylowe akcesorium.

Kiedy kupujesz etui na telefon, poszukaj czegoś mocniejszego niż większość propozycji, które są zwykle oferowane – szczególnie, jeśli masz skłonność do upuszczania telefonu co jakiś czas. Być może będziesz musiał zainwestować kilka złotych więcej, ale dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój ulubiony telefon z łatwością przetrwa upadek.

Materiały etui, na które warto zwrócić uwagę to:

  • aluminium

  • guma

  • plastik

  • szkło hartowane

Unikaj tandety!

Przede wszystkim, jeśli szukasz czegoś taniego, powiedzmy w zakresie 10 zł – warto wiedzieć, że takich projektów jest mnóstwo w sieci internetowej. Ale uwaga – mimo że cena jest całkiem przyjemna, te pokrowce na telefony raczej nie zapewnią takiego poziomu ochrony, jakiej większość ludzi chciałby dla swojego telefonu. Oczywiście, jakiekolwiek etui na telefon, jest lepsze niż żadne – ale takie najtańsze plastikowe projekty zwykle zapewnią jedynie minimalną ochronę. Nawet jeśli będą wyglądać naprawdę świetnie, często są zbyt kruche i podatne na pękanie po upadku.

Ochrona ekranu

Wraz z solidną obudową telefonu, nie zapomnij też o ochranie ekranu. Zabezpieczenia ekranu robią dokładnie to, co sugeruje nazwa – chronią ekran smartfona. Są to zazwyczaj plastikowe lub szklane osłony, które idealnie pasują do ekranu, co ma na celu zapobieganie jakimkolwiek zadrapaniom. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ nawet jeśli ochrona tego rodzaju ulegnie zniszczeniu czy będzie mieć rysę – wystarczy ją wymienić na nową i będzie to wyglądać zupełnie jak nowy ekran, bez jakiegokolwiek uszczerbku dla tego właściwego. Wróćmy jednak do samych etui.

Etui na telefon – główne rodzaje i ich właściwości

Pokrowce żelowe

Żelowe etui na telefon to rozwiązanie odpowiednie dla wszystkich osób, które chcą nie tylko maksymalnej ochrony telefonu, ale też zależy im na tym by ulubiony gadżet naprawdę dobrze się prezentował. Decydując się na takie etui warto kierować się w stronę modeli dedykowanych właśnie do danego telefonu, co pozwoli na idealne dopasowanie bez problemu z dostępem do gniazd systemowych czy przycisków. Dodatkowym walorem takich etui jest to, że bardzo dobrze leżą w dłoni i nie wyślizgują się z niej. Na: https://vegacom.eu/pol_m_Etui-do-telefonow-55240.html znajdziesz więcej informacji na temat tego typu pokrowców .

Wzmocnione plastikowe etui

Tutaj od razu należy zaznaczyć, iż nie są to plastiki wspomniane nieco wcześniej – ale bardzo mocne rozwiązania, zapewniające maksimum bezpieczeństwa dla smartfona.

Czym się wyróżniają?

  • wysokiej jakości materiał

  • idealne dopasowanie do urządzenia

  • precyzyjne wycięcia na obiektyw

  • modny design

Te wszystkie, oraz wiele innych dodatkowych walorów zapewniają, iż wzmocnione plastikowe pokrowce na telefony mogą zagwarantować zabezpieczenie urządzeń w razie przypadkowych upadków, tym samym skutecznie je chroniąc przed uszkodzeniami. Ten typ etui na telefonów jest obecnie bardzo często wybierany.

Możliwość komentowania Etui na telefon – czy warto zainwestować w nieco droższe? została wyłączona