Czy warto skorzystać z pomocy drogowej 24h?

Niebezpieczne i zarazem nieoczekiwane sytuacje na drodze to codzienność, która może przydarzyć się każdemu, niezależnie od pory dnia i roku. Nasza pomoc drogowa Szczecin 24h świadczy usługi na terenie całego Szczecina i okolic, ale i także w całej Unii Europejskiej.

Awaria na drodze jak się zachować?

Podczas awarii na drodze najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego należy dostosować się do warunków panujących na drodze, ale i do przepisów drogowych. Jeżeli zauważymy, że podczas jazdy nasze auto zaczyna szwankować lub ulegnie uszkodzeniu, należy niezwłocznie zatrzymać się w bezpiecznym miejscu. Oczywiście nie zawsze mamy możliwości, aby dotrzeć na najbliższy parking, dlatego najlepiej zaparkować na poboczu. Kolejnym krokiem jest włączenie świateł awaryjnych, które informują w ten sposób innych uczestników ruchu drogowego o tym, że nasz pojazd uległ uszkodzeniu.Jest to tym bardziej pomocne, gdy do uszkodzenia doszło w nocy, kiedy widoczność na drodze jest ograniczona. Następnie umieszczamy trójkąt ostrzegawczy (odblaskowy) w odległości 100 metrów za pojazdem. Pamiętać należy  także o kamizelce odblaskowej. Odblaski zwiększają naszą widoczność i bezpieczeństwo. Tak przygotowani możemy wezwać pomoc drogową Szczecin 24h, która zabezpieczy nasz pojazd. 

Szczecin laweta – najwyższa jakość usług

Nasza oferta umożliwia Państwu ściągnięcie uszkodzonego auta na terenie Szczecina, ale na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie dotrzeć w dowolnie wyznaczone miejsce na terenie Polski, a nawet za granicą. 

Transport samochodów na lawecie

Do naszych zadań należy m.in. holowanie praktycznie wszelkiego rodzaju pojazdów. W ofercie znajdziemy nowoczesne lawety, które obsługują wykwalifikowani oraz doświadczeni kierowcy. Dzięki temu z nami możesz mieć pewność, że transport będzie odbywał się zgodnie z przepisami. Do natychmiastowej i skutecznej interwencji Szczecin laweta przygotowana jest o każdej porze dnia i nocy, a atutem naszej oferty są wyjątkowo przystępne ceny oraz wysoki poziom obsługi. Robimy wszystko, aby nieprzewidziane wypadki i awarie na drodze były jak najmniej stresujące dla klientów. Korzystając z usług Szczecin laweta, mogą Państwo liczyć na pomoc między innymi po kolizjach i wypadkach, dla samochodów sprowadzanych z zagranicy, które nie mogą poruszać się po polskich drogach, również samochodów uszkodzonych, niesprawnych, po zalaniu czy po pożarze. Jesteśmy dostępni również w innych sytuacjach, gdy konieczne jest szybkie i sprawne przewiezienie pojazdu na miejsce – wystarczy do nas zadzwonić, by uzgodnić szczegóły.

Dzięki doświadczeniu oraz nowoczesnej floty holowników możemy sprawnie dotrzeć do miejsca zdarzenia i ewentualnie zabrać samochód do wskazanego miejsca. 

Wystarczy do nas zadzwonić, a zaraz po otrzymaniu zlecenia niezwłocznie wyruszamy do państwa. Czas dojazdu jest oczywiście zależy od lokalizacji w jakiej się państwo znajdują. Staramy się jednak aby zawsze był on możliwie najkrótszy. Dlatego właśnie Szczecin autoholowanie cieszy się tak dobrą opinią. Do wszystkich zleceń podchodzimy zawsze z dużą starannością i sumiennie wykonujemy usługi. Wypadek czy kolizja to sytuacja na którą często nie ma się wpływu, ale można być na nią w pełni przygotowanym i od razu dzwonić do nas ! Dokładamy wszelkich starań aby dopasowywać się do potrzeb klientów, dlatego nie tylko zabieramy zepsuty pojazd, ale i jego pasażerów, zapewniając im komfortowe warunki podróży.  

Dodaj komentarz