Co zrobić, jeśli nie jesteś zadowolony z długości swojego członka?

black-and-white-man-person-eyesNajczęściej mówi się o kompleksach kobiet, które narzekają na niedoskonałości swojej figury. Niemniej, również i panowie mają swoje kompleksy, które na ogół skupione są na wielkości penisa. Rozmiar członka zadowala tylko niektórych panów.

80 proc. niezadowolonych z wielkości członka

Badania internetowe wskazują, że nawet 80 proc. mężczyzn nie jest usatysfakcjonowana z rozmiaru swojego penisa. Błędne jest przeświadczenie, że średni penis ma ponad 20 cm długości. Panowie mają wypaczony obraz idealnego członka przez filmy dla dorosłych. Widywane tam penisy są wyjątkowo duże, ale przed wybraniem danego aktora do filmu porno musiał on wykazać się właśnie taką „cechą”, aby dostać ostatecznie angaż.

Tymczasem, średnia długość penisa wynosi 12,9 cm. Dla Polaków średnia jest nieco wyższa, według brytyjskich ekspertów wynosi ona 13,6 cm. Jeśli to panowie deklarują sami, jak długi jest ich penis i sami go mierzą, średnia jest zawyżona o kilka centymetrów.

Najmniejszą długość penisa mają mieszkańcy Chin i Hindusi. Ze statystyk z 2013 roku wynika, że średnia długość członka wynosi w tej grupie od 9,66 do 11,66 cm. U Rosjan, Australijczyków i Amerykanów średnia oscyluje w granicach od 11,67 cm do 13,47 cm. Najdłuższe przeciętnie penisy w wzwodzie mają mieszkańcy Boliwii, Kolumbii, Węgier, Kamerunu, Kongo, czy Sudanu – mają one po 16,10-17,93 cm.

Długość ma znaczenie?

W praktyce dla dawania satysfakcji seksualnej kobiecie, długość męskiego członka ma niewielkie znaczenie i jest ono bardziej nastawione na wrażenia estetyczne, niż odczuwanie przyjemności erotycznej. Pomimo, że penisy mają po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt centymetrów długości, na strefę najbardziej erogenną u kobiety oddziałuje tylko 3 do 4 cm.

Jeśli jednak mężczyzna nie jest zadowolony z rozmiaru swojego prącia, może spróbować pozbyć się kompleksu. Nie trzeba przy tym wykonywać regularnych ćwiczeń. Wystarczy zażywać codziennie suplement Penilarge z eRozkosz.pl, który kupimy tam w promocji. To sprawdzony lek na potencję, który jest w stanie przedłużyć penisa nawet o 8 cm i pogrubić go o 4,5 cm w średnicy. Dzięki przyjmowaniu Penilarge zwiększa się żołądź prącia, co pozwala na odkrywanie zupełnie innego wymiaru erotycznych doznań – dla mężczyzny i jego partnerki. Lek stanowi kombinację naturalnych składników, które oddziałują na penis w podobny sposób, jak pompy powiększające jego objętość. Reguluje bowiem metabolizm tlenku azotu.