Co kupić na Walentynki?

prezent20Święto zakochanych, które przypada na 14 lutego, jest co roku świętem wielu par także w Polsce. Jeżeli zastanawiasz się, co można zakupić na prezent dla swojej drugiej połówki, w takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas pomysłami – zarówno tymi klasycznymi, jak i niebanalnymi.

Dzień świętego Walentego przez niektórych jest uwielbiany, inni z kolei za nim nie przepadają. Tradycja obdarowywania się upominkami na Walentynki jest jednak coraz popularniejsza. Przed tym dniem w sklepach zaczyna pojawiać się wiele różnych pomysłów na prezenty, ale wybranie tego właściwego czasami jest sporym wyzwaniem.

 

Klasyka wśród upominków na Walentynki

Najbardziej popularne pomysły na prezenty na Walentynki, które kupowane są najczęściej, to przede wszystkim czerwone róże – zarówno pojedyncze kwiaty, jak i całe bukiety składające się z kilku, a nawet kilkudziesięciu róż, również czekoladki, przytulanki czy seksowna bielizna. Propozycji jest bardzo dużo i można znaleźć bez problemu coś na każdą kieszeń.

 

Niebanalne upominki na Walentynki

Jeżeli jednak nie odpowiadają ci takie klasyczne propozycje, w takim przypadku możesz zdecydować się na coś wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju. Przykładowo w sklepie internetowym MyGiftDna.pl można zakupić personalizowane obrazy ze zdjęciami, na przykład wspólnym zdjęciem z ukochaną osobą, można też zakupić karafka i kieliszki z personalizacją, czyli grawerunkiem, dostępne są też personalizowane kubki, koszulki czy nawet takie upominki jak gwiazdka z nieba – w sklepie MyGiftDna.pl oferowany jest certyfikat nadania imienia wybranej gwieździe.

 

Prezent wykonany samodzielnie

Również na Walentynki doskonałym pomysłem będzie upominek wykonany własnoręcznie, na przykład mogą być to upieczone samodzielnie ciasteczka lub ciasto, romantyczna kolacja przy świecach, kartka walentynkowa wypisana samodzielnie czy też słoik życzeń – dekoracyjny słoik, w którym znajdują się małe karteczki z napisanymi samemu życzeniami i wyznaniami, który można przygotować samemu w kilka chwil.