Autto.pl – Alternatywa dla płatnych serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi.

Chcesz sprzedać samochód, części motoryzacyjne a może usługi związane z motoryzacją, ale nie wiesz, gdzie się ogłosić. Dzisiaj dużo osób korzysta z dodawania ogłoszeń w darmowych serwisach ogłoszeniowych w sieci.

Publikowanie ogłoszeń za darmo, to dla wielu osób jest bardzo duża zaleta. Takie ogłoszenie, które jest zamieszczone w internetowym serwisie ogłoszeniowym, ma szanse na to, że zobaczy je zdecydowanie większa ilość osób niż w przypadku, kiedy mamy do czynienia z ogłoszeniami w prasie, czy tymi, które umieszcza się na słupach ogłoszeniowych. Korzystanie z internetowych serwisów ogłoszeniowych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem tez dlatego, że korzystanie z nich nie jest trudne. Ogłoszenia motoryzacyjne czytane są przez osoby, które są zainteresowane rynkiem pojazdów nowych oraz używanych. W serwisach ogłoszeń motoryzacyjnych takich jak autto.pl możesz sprzedać samochód osobowy, dostawczy a także ciężarowy.

 

Za darmo bez limitów? Tak ! Serwis autto.pl oferuje zupełnie darmowe korzystanie i umieszczanie ofert. Proste kroki i zrobione. Po pierwsze załóż konto w serwisie możesz to zrobić tradycyjnie poprzez rejestrację lub Facebook. Kolejnym krokiem będzie dodanie ogłoszenia wybierz odpowiednią kategorie oraz podkategorie uzupełnij rubryki dodaj zdjęcia i gotowe!

W autto.pl znajdziesz niemalże każdą kategorie związaną z motoryzacją, możesz sprzedać, kupić, znaleźć po prostu wszystko co związane jest z motoryzacją. Autto.pl powstał 5 lat temu i z każdym rokiem przyciąga coraz większa rzeszę unikalnych użytkowników zainteresowanych kupnem oraz sprzedażą samochodów czy też części zamiennych. W serwisie jest 10 głównych kategorii, które kategoryzują ogłoszenia tak, aby każdy użytkownik serwisu miał komfort w poruszaniu się po wybranej kategorii i szybko znalazł to czego poszukuje. Publikując ogłoszenie o sprzedaży samochodu nie jest ono przypisane tylko i wyłącznie do danej miejscowości czy też województwa, ogłoszenie jest widoczne na cały kraj, dzięki temu Twoje ogłoszenie o sprzedaży pojazdu zobaczy tysiące a nawet setki tysięcy potencjalnych klientów poszukujących właśnie takiej np marki lub modelu samochodu.

Rejestracja konta użytkownika daje dużą swobodę korzystania z serwisu. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość kontrolować czas emisji swoich ogłoszeń, mają dostęp do edycji treści ogłoszenia. W panelu użytkownika jest możliwość sprawdzania statystyk oglądalności swoich ogłoszeń, a także sprawdzenie ile użytkowników serwisu obserwuje dane ogłoszenia a nawet z jakich rejonów polski, dodatkowo mają możliwość prowadzić korespondencję z innymi użytkownikami serwisu dzięki wygodnemu czatowi. Cały interfejs jest prosty i przejrzysty, dzięki czemu każdy użytkownik internetu da sobie rade z zamieszczeniem ogłoszeń.

Dodawanie ogłoszeń jest zupełnie darmowe!

W porównaniu do innych serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi z autto.pl może korzystać każdy użytkownik internetu bez względu na to czy jest to firma czy też osoba prywatna. Dodanie ogłoszenia jest darmowe, bez ukrytych kosztów. Opłaty nie są pobierane ani za rejestracje konta, ani za odświeżanie ogłoszenia. Serwis idealnie wpasował się w potrzeby osób prywatnych a także dealerów, komisów samochodowych czy firm handlujących używanymi częściami motoryzacyjnymi. Jak widać, z każdym miesiącem doceniają to użytkownicy z całego kraju.

Serwis oferuje promowanie swoich ogłoszeń na trzy różne sposoby. Wszystkie bez wyjątku są tanie i na każdą kieszeń. Poniżej przedstawimy w skrócie różnice w promowaniu ofert. Pierwszą z nich jest :

Podbicie ogłoszenia
Domyślnie oferty ogłoszeniowe w Autto.pl są sortowane według daty dodania. Oznacza to, że Twoje ogłoszenie motoryzacyjne z czasem spada na dalsze pozycje na liście, ponieważ inni użytkownicy dodają nowe ogłoszenia. Dzięki podbiciu, zamieszczone ogłoszenie kilka dni temu pojawia się ponownie na górze listy danej kategorii, tak jakby zostało opublikowane przed chwilą. Na Autto.pl możesz pobijać swoje ogłoszenie i zawsze cieszyć się dużą liczbą wyświetleń.

Wyróżnione na listingu
W przeciwieństwie do podbicia, które umieszcza ogłoszenie na górze listy jednorazowo, ogłoszenie wyróżnione będzie na górze przez 7 dni. W wersji mobilnej sekcja ogłoszeń wyróżnionych jest wyświetlana tak samo jak na wersji deskop. Wyróżnienie cieszy się bardzo dużą popularnością i klikalnącią w takie oferty. Chcesz aby Twoje ogłoszenie było popularne z dużą liczbą wyświetleń wybierz wyróżnienie na listingu kategorii.

 Galeria na stronie głównej
Ogłoszenia na stronie głównej są pokazywane w specjalnej sekcji, gdzie rotują. Dlatego nie zawsze Twoje ogłoszenie będzie tam widoczne. Jednak dzięki temu że naszą stronę odwiedza tysiące użytkowników dziennie, Twoje ogłoszenie będzie widoczne średnio 10 razy częściej niż ogłoszenia, które nie są promowane.