Automaty do gier za dawnych czasów

game-room-259397_1920Można znaleźć takie miejsca jak Japonia gdzie automaty można spotkać w muzeach, jako eksponaty. Najłatwiej znaleźć automaty w kompleksach Segi i Taito. Jest ich tak naprawdę bardzo wiele i znajdują się na kilku poziomach.

Automaty w naszym kraju uważane są również za relikt starych czasów, ale jeszcze nie tak dawno wakacje bez automatów to nie były wakacje.

Czas spędzony przy automacie

 

Każda osoba, która zapytamy o automaty, jako czas najważniejszy wspomni urlop i wakacje. Każdy miał wtedy ulubiony automat, na którym mógł grać w nieskończoność.

W salonach gier znajdujących się nad morzem można było zagrać w prawdziwe nowości jak na ówczesne czasy. Widać jedno, że morze czy Ocean są ścisłe powiązane z graniem w automaty. Tak się działo nie tylko w Polsce, ale w innych krajach również. Prawdziwą perełką, którą wspominają do dzisiaj gracze jest automaty Guitar Hero III. Chwytamy za gitarę i dajemy ponieść się marzeniom. W automacie postawiono na niezłe nagłośnienie, a zatem cały salon żyje naszym graniem.

Oczywiście można było raz na jakiś czas spotkać takie automaty w i innych regionach kraju. Nie tylko nad morzem, ale chociażby na śląsku. Jednak nie był to częsty widok, dlatego może bardziej się z automatami kojarzy.

Warszawa i automaty?

 

Jak się okazuje w stolicy naszego kraju można było spotkać wiele automatów takich jak chociażby Defender. Było to na końcu lat osiemdziesiąty. Można było porać wtedy na Dworcu Centralnym w Warszawie. Tego klimatu nie ma już nigdzie, dlatego tak dobrze się wtedy grało. W jednym z salonów w centrum Warszawy można było spotkać grę Sega Rally i to był prawdziwy hit. To, co mieliśmy w domu to wtedy było nic. Tutaj była lepsza grafika, tutaj była kierownica i pedały oraz karoseria. To był hit nad hity.

Wiele osób, które w tamtych czasach grały na automatach zakochało się w późniejszych konsolach i komputerach.

Korzystanie z automatów bardzo dobrze wpływało na rozwój nas samych. Tutaj nie było ukrytych kodów do gier tylko trzy szanse i GAME OVER. Kto był najlepszy ten był doceniany przez innych. Dzisiaj już tego klimatu niestety nie ma. Grało się na monety, a przecież nikt nie miał ich dużo, a zatem trzeba było tak dobrze grać żeby spędzić przy automacie jak najwięcej czasu. To wpływało pozytywnie na to jak szybko myśleliśmy i wszystko analizowaliśmy. Jeśli wspominasz tamte chwile z łezką w oku to koniecznie sprawdź maszyny do gier online – nowoczesna forma rozrywki.